Akt artystyczny


Akt artystyczny | Fotorgafia aktu | Akty zdjęcia | Akty fotorgafie | Sesje aktu artystycznego w Bydgoszczy | Fotografia aktu artystycznego
Akty kobiet, mężczyzn, par | Akt artystyczny w studio | Akt artystyczny w plenerze | Galeria aktów artystycznych
 


Akt artystyczny to fotograficzne ujęcie piękna i zmysłowości kobiecego lub męskiego ciała lub kobiety i mężczyzny w jednym kadrze. Akt, akt artystyczny, fotografia aktu, nagość zakryta, zdjęcia kobiety w bieliźnie, akty kobiet w ciąży, słowa klucze, określenia, które działają na wyobraźnię, zmysły i budzą emocje. Fotografie aktu prezentują estetykę rzeźby ciała mężczyzny lub kobiety. Dobry akt to piękno kobiecego ciała, magia światła, ciekawej perspektywy, to fotografia artystyczna a nawet dzieło sztuki. Akt artystyczny powinien eksponować prawdziwe piękno modela, intrygować i wzbudzać emocje. Zdjęcia – akty wymagają dobrego warsztatu fotografa, dużego doświadczenia, współdziałania z modelem i wiele cierpliwości podczas sesji. Fotografia aktu jest jedną z trudniejszych dziedzin fotografii, gdyż pokazanie samej nagości nie wystarcza niezbędne są dodatkowe środki wyrazu, stylizacja, make up, fryzura, rzeźba ciała, kolor i światło. Sesje aktowe odbywają się w studyjnym atelier lub w niestandardowym wnętrzu lub w plenerze, w indywidualnej stylizacji i w oryginalnym świetle.
Jestem zawodowym fotografem, prowadzę działalność gospodarczą, posiadam wieloletnie doświadczenie przy sesjach w zakresie aktu artystycznego, dlatego Panie możecie się czuć bezpiecznie i komfortowo. Profesjonalna sesja zdjęciowa trwa 2 – 3 godziny, a odbywa się w studio fotograficznym. Poza sesjami aktu artystycznego wykonuję zdjęcia w bieliźnie, zdjęcia w stroju kąpielowym oraz nagość zakrytą. Warunkiem uczestniczenia w sesjach aktu artystycznego jest ukończony 18-ty rok życia. Poza fotografiami aktu w wersji elektronicznej, wykonuję odbitki w dowolnym formacie, również wielkoformatowe wydruki, albumy i fotoalbumy oraz zdjęcia na płótnie.
Akt artystyczny intryguje, inspiruje i emocjonuje, dlatego zapraszam Państwa na aktowe sesje fotograficzne. Profesjonalny akt fotograficzny to niepowtarzalna pamiątka, wyjątkowy prezent dla narzeczonej lub narzeczonego, dla żony lub męża.

akt-artystyczny

akt-artystyczny-bydgoszcz

akt-artystyczny-fotografie

akt-artystyczny-sesje

akt-artystyczny-zdjecia

akty-artystyczne

akty-artystyczne-bydgoszcz

akty-artystyczne-w-bydgoszczy

akty-artystyczne-zdjecia

bydgoszcz-akt-artystyczny

zdjecia-akty

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress