Fotograf Kruszwica

Fotograf Kruszwica | Zdjęcia ślubne | Fotografia ślubna | Sesja ślubna
 


Fotografia ślubna to emocje zatrzymane w kadrze, to prawdziwa radość, wielkie szczęście i uczucia, wyjątkowe chwile w najważniejszym dla Was dniu, kiedy powiecie sobie sakramentalne Tak. Zdjęcia ślubne w moim wykonaniu to połączenie klasycznej fotografii ślubnej, nowoczesnego reportażu ze ślubu i wesela oraz kreatywnego pleneru ślubnego.
Fotografie ślubne mojego autorstwa to doświadczenie i kreatywne pomysły, otwartość na oczekiwania nowożeńców. Moje zdjęcia to sprawne posługiwanie się profesjonalnym sprzętem fotograficznym, dostrzeganie ciekawych kadrów i oraz stylowa obróbka fotografii. Jestem fotografem z Bydgoszczy, ale obsługuję również teren Kruszwicy, powiatu inowrocławskiego.

Proponuję Państwu fotograficzny reportaż ślubny, który składa się z przygotowań do ślubu, błogosławieństwa rodziców, ceremonii ślubu w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego, wesela z oczepinami oraz sesji ślubnej w plenerze.

Zapraszam Państwa do zapoznania się galerią ślubną i bezpośredniego kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez gg lub Skype. Z przyjemnością wykonam sesję ślubną dla Pary Młodej z Kruszwicy lub okolicy Kruszwicy.

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress