Fotografia ciążowa


Fotografia ciążowa Bydgoszcz i okolica | Zdjęcia ciążowe | Sesje ciążowe | Brzuszki ciążowe | Zdjęcia kobiet w ciąży
Fotografia ciążowa w studio i w plenerze | Sesja ciążowa w mieszakniu | Artystyczna fotografia ciążowa


 
Ciąża, niezwykły czas w życiu kobiety. Największy skarb mamy, wtulony w jej łonie wkrótce przyjdzie na świat. Bicie małego serduszka to magia nowego życia, Twój świat wkrótce przyśpieszy, już nigdy nie będzie taki sam…
Fotografia ciążowa jest pamiątką wyjątkowych 9 miesięcy oczekiwania na przyjście dziecka. Sesja ciążowa jest szczególnym rodzajem fotografii, łączy piękno kobiecej natury i macierzyńskie emocje. Pierwsze rodzinne zdjęcia z brzuszkiem będą niepowtarzalną pamiątką dla dziecka i wspaniałą przygodą dla mamy. Ciąża to chwile warte uwiecznienia, by po latach z córcią w warkoczykach lub z synkiem w krótkich spodenkach z rodzinnym albumem powrócić do tych sentymentalnych brzuszkowych wspomnień. A w okresie dorastania nastolatków ze zdjęciami ciążowymi odpowiedzieć na trudne pytanie: skąd się biorą dzieci?
Zapraszam przyszłe mamy na sesję fotograficzną w ciąży. Zdjęcia ciążowe wykonuję w kameralnym atelier, w plenerze lub w Państwa mieszkaniu, bez pośpiechu. Przebieg sesji dostosowuję do zawansowania ciąży i Państwa oczekiwań. Sesja fotograficzna jest poprzedzona szczegółowymi ustaleniami dotyczącymi sesji, np.: ubiór, make up, dodatki, tak aby kobieta w ciąży czuła się pewnie i komfortowo. W sesji ciążowej może wziąć udział nie tylko przyszła mama, ale też przyszły tata i jeśli jest już to rodzeństwo brzuszkowego maluszka.
  

fotografia-ciazowa

fotografia-ciazowa-1

fotografia-ciazowa-2

fotografia-ciazowa-bydgoszcz

fotografia-ciazowa-bydgoszcz-1

fotografia-ciazowa-bydgoszcz-2

sesje-ciazowe

sesje-ciazowe-1

sesje-ciazowe-2

sesje-ciazowe-bydgoszcz

sesje-ciazowe-bydgoszcz-1

sesje-ciazowe-bydgoszcz-2

sesje-ciazowe-bydgoszcz-3

zdjecia-ciazowe

zdjecia-ciazowe-1

zdjecia-ciazowe-2

zdjecia-ciazowe-3

zdjecia-ciazowe-bydgoszcz

zdjecia-ciazowe-bydgoszcz-1

zdjecia-ciazowe-bydgoszcz-2

zdjecia-ciazowe-bydgoszcz-3

zdjecia-ciazowe-bydgoszcz-4

CATEGORY Dziecko, Galeria

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress