Sesje ciążowe oferta


Fotografia ciążowa Bydgoszcz | Zdjęcia ciążowe | Sesje ciążowe | Brzuszki ciążowe | Zdjęcia kobiet w ciąży
Fotografia ciążowa oferta | Sesje ciążowe cennik | Zdjęcia ciążowe ceny | Oferta cenowa sesji ciążowych
 


Profesjonalna fotografia ciążowa jest niepowtarzalną pamiątką z oczekiwania na przyjście dziecka. Sesja ciążowa jest szczególnym rodzajem fotografii, łączy piękno kobiecej natury i macierzyńskie emocje. Zdjęcia z brzuszkiem będą są wyjątkową pamiątką dla mamy, dla rodziców i dziecka.
Polecam Państwu sesje brzuszkowe w studio fotograficznym w Bydgoszczy, w plenerze lub w mieszkaniu przyszłej mamy. Zdjęcia wykonywane są przez zawodowego i doświadczonego fotografa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
 


Sesja ciążowa BRZUSIO Po zakończeniu sesji otrzymujecie Państwo 15 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Sesja może odbyć się w studio, w plenerze lub w mieszkaniu przyszłej mamy. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie brzusiowo – dziecięcego fotoalbumu.
Koszt sesji ciążowej BRZUSIO: 250 pln
 
Sesja ciążowa BRZUSZEK Po zakończeniu sesji otrzymujecie Państwo 30 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Sesja może odbyć się w studio i w plenerze lub w mieszkaniu przyszłej mamy i w plenerze. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie brzusiowo – dziecięcego fotoalbumu.
Koszt sesji ciążowej BRZUSZEK: 400 pln
 
Sesja ciążowa i noworodkowa BRZUSZEK i PĘUSZEK Po zakończeniu sesji otrzymujecie Państwo 15 zdjęć ciążowych i 10 zdjęć noworodkowych w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie brzusiowo – dziecięcego fotoalbumu.
Koszt sesji ciążowej BRZUSZEK i PĘPUSZEK: 500 pln
 
Zapraszam do odwiedzenia galerii zdjęć ciążowych, więcej informacji o sesji brzuszkowej i jak można się przygotować do sesji ciążowej

CATEGORY Dziecko, Oferta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress