Fotografia dziecięca Szubin

Fotografia noworodkowa Szubin | Sesja dziecięca | Fotografia rodzinna | Sesja podczas chrztu świętego | Sesja z okazji pierwszego roczku
Sesja noworodkowa w Szubinie | Sesje rodzinne | Sesja z okazji pierwszej komunii | Studio fotograficzne lub plener, mieszkanie rodziców lub dowolna lokalizacja
 


Dziecko, największy skarb rodziców. Długo oczekiwana chwila przyjścia na świat, wielkie emocje, wyjątkowe wydarzenie, macierzyńskie uczucia i niezwykłe piękno narodzonego dziecka. Warto zatrzymać w kadrze szybko mijające chwile, piękne radości, słodkie uśmiechy, błyszczące oczka, piękno macierzyńskich uczuć, ojcowską troskliwość, rodzinne szczęście.
 
Jestem fotografem dziecięcym z wieloletnim doświadczeniem, zapraszam Państwa na profesjonalne sesje noworodkowe w specjalnie przystosowanym studio oraz sesje dziecięce i rodzinne w studio, w plenerze, w mieszkaniu rodziców lub innej plenerowej lokalizacji.
 
Sesje fotograficzne noworodków odbywaja się pomiędzy 5 a 14 maksymalnie 21 dniem po urodzeniu dziecka. Warto już w czasie ciąży wstępnie zarezerować sesję noworodkową. Zapraszam do odwiedzenia zakładki Dziecko w menu, gdzie znajdziecie Państwo więcej zdjęć noworodkowych w wersji kolorowej i czarnobiałej, ofertę cenową fotografii noworodkowej, informacje jak trzeba się przygotować do sesji dzieciecej oraz informacje o innych sesjach dziecięcych.
 
Wszystkim Mamom oczekującym na przyjście dziecka życzę szczęśliwego rozwiązania. Zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego, mailowego poprzez facebook’a, z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania, służę radą i pomocą, aby zdjęcia były jedną z najpiękniejszych pamiątek dla dziecka i rodziny.
 

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress