Fotografia nieruchomości Żnin

Fotografia nieruchomości Żnin | Fotografia architektury | Profesjonalne sesje nieruchomości | Zdjęcia budynków | Zdjęcia biur, firm i przedsiębiorstw
Zdjęcia hoteli | Fotografia mieszkań i domów | Zdjęcia apartamentów | Zdjęcia hoteli | Fotograf nieruchomości | Zdjęcia architektury w Żninie
Bardzo proszę nie kopiować moich tekstów
 


Szanowni Państwo,


nieruchomości tworzą przestrzeń, w której mieszkamy, pracujemy, odpoczywamy lub prowadzimy biznes. Obiekty budowlane to często miejsca reprezentacyjne, które świadczą prestiżu, statusie i atmosferze przestrzeni. Fotografie wnętrz eksponowane na portalach i stronach internetowych, w katalogach i folderach, billboardach tworzą wizerunek firmy. W ofertach sprzedaży mieszkań i domów liczy się przede wszystkim pierwsze spojrzenie, pierwsze dobre wrażenie, jeśli potencjalnego klienta nie zaintrygujesz fotografiami w ogłoszeniu czy ofercie to z pewnością nie umówi się na osobiste obejrzenie nieruchomości.
Profesjonalne zdjęcia architektury to kadry obiektu budowlanego z odpowiedniej perspektywy, ciekawego klimatu przestrzeni, funkcjonalności budynku, wyjątkowości światła, kształtów, kolorów i detali wystroju i wyposażenia wnętrza.
 
Ofertę zdjęć architektury kieruję do wymagających klientów, którzy chcą w wyjątkowy sposób przedstawić swoją nieruchomość. Ofertę fotografii architektury kieruję do deweloperów, biur nieruchomości, inwestorów, firm z branży budowlanej, jednostek samorządowych, wspólnot mieszkaniowych, właścicieli hoteli, biur, apartamentów, mieszkań, domów, rezydencji do sprzedaży i na wynajem. Jeśli chcecie Państwo szybciej dotrzeć do potencjalnego odbiorcy, jeśli chcecie sprzedać lub wynająć obiekt budowlany lub działkę, polecam profesjonalne zdjęcia nieruchomości.
 
Wykonuję zdjęcia małych i dużych mieszkań w blokach i wieżowcach, na sprzedaż lub wynajem, fotografuję ekskluzywne mieszkania i apartamenty, domy, wille w stanie deweloperskim i z wyposażeniem. Fotografuję obiekty przemysłowe, hale fabryczne, hale produkcyjne, obiekty sportowe, hotele, budynki użyteczności publicznej, budynki biurowe, mieszkania, domy, apartamenty, kamienice, bloki, wieżowce, wewnątrz i na zewnątrz, z poziomu terenu i z wysokości, w oświetleniu dziennym i zdjęcia nocne architektury. Wykonuję zdjęcia budynków wewnątrz i na zewnątrz, zdjęcia detali architektonicznych, małej architektury, ogrodów, fotografie panoramiczne oraz zdjęcia nieruchomości i posesji z lotu ptaka. Fotografuję restauracje, lokale weselne oraz inne przestrzenie biznesowe.
 
Fotografuję najwyższej klasy aparatami o rozdzielczości 36 mln pikseli, które umożliwiają wykonanie zdjęć i drukowanie ich w dużym formacie (np. billboardy) z obiektywem szerokokątnym, aby pokazać przestrzeń nieruchomości, wielkość pomieszczenia lub obiekt na zewnątrz w jednym kadrze. Wykonuję też zdjęcia detali architektonicznych, elementów wyposażenia pomieszczeń w wąskim planie.
 
Oferta fotografii architektury i nieruchomości
 
Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania, służę radą i pomocą.
 

e-mail: fotoprimo@fotoprimo.pl

facebook: Fotoprimo
gg: 61 56 828
skype: fotoprimo
kontakt telefoniczny: 787 15 25 76

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress