Fotografia noworodkowa

Fotografia noworodkowa Bydgoszcz | Studio fotografii noworodkowej w Bydgoszcz | Profesjonalny fotograf noworodkowy | Galeria zdjęć noworodków

 


Dziecko – największy skarb rodziców i dziadków. Narodziny dziecka – największy cud natury. Długo oczekiwana chwila przyjścia na świat, wielkie emocje, niepowtarzalne chwile, macierzyńskie i ojcowskie uczucia. Niezwykłe piękno narodzonego dziecka – zatrzymaj w kadrze.
 
Sesje noworodkowe zaarnażowane dla najmłodszych modeli w studio fotograficznym w Bydgoszczy. Profesjonalne podejście i doświadczenie w fotografii noworodkowej i dziecięcej.
 
Jestem jednym z pierwszych w województwie kujawsko pomorskim profesjonalnych fotografów noworodkowych, wykonałem kilkaset sesji noworodkowych.
 
Kameralne atelier wyposażone w kilkaset rekwizytów, dodatków fotograficznych, ubranek dla dziewczynek i chłopców w różnych rozmiarach do różnych stylizacji i aranżacji.
 
Własny styl pracy, bezpieczny sposób układania noworodków do sesji, własny sposób aranżacji kadru i obróbki zdjęć. Sesja noworodkowa odbywa się w spokoju, bez pośpiechu. Mama dziecka ma do dyspozycji miejsce do odpoczynku, do karmienia, przewinięcia dziecka, przygotowania mleka oraz na wszelkie nieprzewidziane dziecięce historie. Brak ograniczenia czasowego. To dziecko nadaje rytm sesji. Jest czas na sen, na karmienie dziecka, przytulanie maleństwa i odpoczynek dla rodziców. Najczęściej sesja trwa od 2 do 4 godzin, ale jej długość wyznacza zamówiony wariant sesji i nastrój dziecka w danym dniu Każdy maluszek jest niepowtarzalny, a każda sesja jest inna.
 
Wykonuję sesje rodzinne czyli fotografuję noworodka z mamą, noworodka z tatą, wspólne z rodzicami. Do sesji trzeba się przygotować, chętnie udzielę informacji w tym zakresie.
Sesja noworodkowa powinna się odbyć pomiedzy 5 dniem, a 14 dniem po urodzeniu dziecka, maksymalnie do 21 dnia (optymalnie 7 -10 dzień). Im wcześniej odbędzie się sesja tym lepiej. Każdy kolejny dzień sprawia, że maluszek coraz mniej śpi, jest mniej elastyczny, coraz bardziej czujny podczas układania do zdjęć, a wykonanie doskonałych kadrów jest trudniejsze.
Zapraszam do zapoznania się z: oferta cenowa fotografii noworodkowej oraz informacjami: jak przygotować się do sesji nowordkowej.
Sesje noworodkowe odbywają się 7 dni w tygodniu. Termin sesji warto uzgodnić zaraz po urodzeniu dziecka, natomiast jeszcze przed urodzeniem dziecka polecam dokonać wstępnej rezerwacji terminu, wstępnej bo natura bywa czasami trudna do przewidzenia i poród może odbyć się przed wyznaczonym terminem lub po terminie.
 

Fotografia noworodkowa Bydgoszcz | Fotograf dziecięcy | Studio fotografii noworodkowej w Bydgoszczy | Profesjonalne sesje noworodkowe | Fotoprimo
 

CATEGORY Dziecko, Galeria

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress