Home Staging

Home staging | Home staging Bydgoszcz | stylizacja domów i mieszkań | Jak sprzedać dom | Jak sprzedać mieszkanie
Jak przygotować mieszkanie do sprzedaży | Jak przygotować dom do sprzedaży | Aranżacja domów i mieszkań

 

Jeśli chcecie Państwo sprzedać lub wynająć mieszkanie, apartament lub dom, szybko i w dobrej cenie. Zaaranżujcie przestrzeń swojej nieruchomości, tak aby wyglądała wyjątkowo, stylowo i prestiżowo dla potencjalnego nabywcy. Przygotujcie obiekt na sprzedaż czy do wynajmu tak aby wyglądał niestandardowo, przytulnie, wyeliminuj wady i mankamenty, przyciągnij Klienta wyjątkowością lokalizacji i niepowtarzalnością wnętrza. Wystarczy zastosować kilka prostych zabiegów, które spowodują, że nieruchomość nabierze blasku, stanie się przyjemna w odbiorze, a potencjalny Klient doceni jej walory i uzna cenę nieruchomości za niewygórowaną.
 
Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.
 
Home staging czyli wizaż nieruchomości lub marketing nieruchomości polega na takim przygotowaniu mieszkania lub domu do sprzedaży, wynajmu lub dzierżawy aby zwiększyć jej atrakcyjność i przyspieszyć transakcję za możliwie najwyższą cenę.
 
Usługa home staging może obejmować:
Obiektywną ocenę mieszkania pod względem funkcjonalności przestrzeni i atrakcyjności wnętrza (wyposażenie, użyte materiały i kolory).
Ocenę mieszkania czy jest właściwie urządzone czy przyciąga potencjalnego nabywcę.
Uwydatnienie zalet mieszkania z jednoczesnym tuszowaniem jego wad.
Wywołanie emocji u potencjalnego nabywcy lub wynajmującego.
Odpowiedź na pytanie dlaczego odwiedza mnie tylu potencjalnych kupujących, jednak żaden nie decyduje się na zakup.
 
Profesjonalną sesję fotograficzną mieszkania, apartamentu lub domu oraz przygotowanie zdjęć do oferty dla biura nieruchomości, pośrednika lub do ogłoszenia w internecie lub prasie. Stylizację fotograficzną państwa nieruchomości, prezentację atutów, optymalną ekspozycję przestrzeni, pokazanie wyjątkowych detali wyposażenia i detali architektonicznych.
Jeśli nie możesz sprzedać nieruchomości, potrzebujesz pomocy, porady, potrzebujesz profesjonalnych zdjęć, które pokażą walory Twojej nieruchomości – zadzwoń.
Połączenie technicznej wiedzy budowlanej z wiedzą z dziedziny marketingu i doświadczenia w fotografowaniu architektury zwiększą szansę na osiągniecie Twojego celu.
Jestem do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, na terenie Bydgoszczy i w okolicy.

   

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress