Lokale weselne


Lokale weselne w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku | Sala na wesele | Sale weselne | Lokal na wesele | Restauracje na wesele
Sale weselne kujawsko pomorskie | Dom weselny | Sala biesiadna | Wesele w pałacu | Wesele w restauracji | Wesele w pałacu

 

Sala weselna jeden z najważniejszych elementów przy organizacji wesela. Na co zwrócić uwagę przy wyborze lokalu, aby wesele miało klimat, aby było smacznie i pięknie, aby wesele zakończyło się miłymi wspomnieniami. Ważna jest lokalizacja sali, okolica, odległość od kościoła, otoczenie lokalu i parking. Istotnym elementem jest wielkość sali, optymalne rozstawienie stołów pozwalające na kontakt wzrokowy gości z Para Młodą, odpowiednia powierzchnia do tańca, zabaw i konkursów, przestrzeń dla DJ lub zespołu weselnego. A najważniejsze jest menu i sprawna obsługa menedżerska i kelnerska. Musi być smacznie jak u mamy i apetycznie jak u Wojciecha Modesta Amaro.
 


U Hołosia, ul. Poziomkowa 2, Osówiec koło Bydgoszczy, www.uholosia.pl
Karczma Rzym, Pawłówek k/ Bydgoszczy, www.karczmarzym.com.pl
Hotel Bohema, Bydgoszcz, ul. Konarskiego 9, www.hotelbohema.pl
Restauracja MAXIMA, Bydgoszcz, ul. Rumińskiego 6, www.maxima.host4u.pl
Restauracja Pod Papugami, Bydgoszcz, ul. Staszica 1, www.podpapugami.pl
Hotel Ratuszowy, Bydgoszcz, ul. Długa 37, www.hotelratuszowy.com.pl
Hotel Apollo, Bydgoszcz, ul. Ikara 18, www.apollohotel.com.pl
Hotel Agat, Bydgoszcz, ul. Ludwikowo 1, www.agat.bydgoszcz.pl
Hotel Brda, Bydgoszcz, ul. Dworcowa 94, www.hotelbrda.com.pl
Restauracja Łuczniczka, Bydgoszcz, ul. Toruńska 59, www.restauracjaluczniczka.pl
Hotel Słoneczny Młyn, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 96, www.sloneczny.eu
Maraton, Bydgoszcz, ul. Powstańców Warszawy 13, www.hotelmaraton.pl
Dworek nad Brdą, Bydgoszcz, ul. Fordońska 116, www.dworeknadbrda.pl
City Hotel, Bydgoszcz, ul. 3 Maja 6, www.city-hotel.pl
Restauracja Olimpijska Zawisza, Bydgoszcz, ul. Gdańska 163, www.restauracjaolimpijska.eu
Hotel Akor, Bydgoszcz, ul. Ludwikowo 1, www.akorhotel.eu
Restauracja Karczma Tatrzańska, Bydgoszcz, ul. Pelplińska 13, www.karczmatatrzanska.pl
Hotel Pomorski, Bydgoszcz, ul. Fordońska 112, www.hotel-pomorski.pl
Restauracja Sowa, Sala Waniliowa, Bydgoszcz, ul. Mostowa 4, www.sowa-restauracja.pl
Restauracja Maestra, Bydgoszcz, ul. Marszałka Focha 5, www.restauracjamaestra.pl
Restauracja Adagio, Bydgoszcz, ul. Gajowa 43, www.restauracjaadagio.pl
Restauracja Tobiasz, Bydgoszcz, ul. dr Jana Biziela 4, www.restauracja-tobiasz.pl
Hotel Kuźnia, Bydgoszcz, ul. Gdańska 67, www.hotelkuznia.pl
Villa Secesja, Bydgoszcz, ul. Gdańska 18, www.villasecesja.pl
Hotel Pod Orłem, Bydgoszcz, ul. Gdańska 14, www.hotelpodorlem.pl
Sala Weselna GaSto, Bydgoszcz, ul. Sporna 4, www.gasto.pl
Restauracja Kapitańska, Bydgoszcz, ul. Glinki 79, www.kapitanska.pl
Kawiarnia Szarotka, Bydgoszcz, ul. Marii Konopnickiej 28, www.kawiarniaszarotka.pl
Karczma Kujawska Kummerówka, Bydgoszcz, ul. Konna 14, www.karczmabydgoszcz.pl
Restauracja Kujavia, Bydgoszcz, ul. Długa 35, www.restauracja-kujavia.pl
Hotel Amelia, Bydgoszcz, ul. Energetyczna 2, www.hotel-amelia.pl
Dobry Smak, Bydgoszcz, ul. gen. Andersa 55, www.dobrysmak.com.pl
Perła Imprezy okolicznościowe, Bydgoszcz, ul. Broniewskiego 4b, www.imprezy-perla.pl
Restauracja Telimena, Bydgoszcz, ul. Fordońska 15, www.restauracjatelimena.pl
Restauracja Zatoka, Bydgoszcz, ul. Św. Floriana 6a, www.zatoka.bydgoszcz.pl
Hotel Ikar, Bydgoszcz, ul. Szubińska 32, www.hotel-ikar.pl
Restauracja Pod Dębem, Bydgoszcz, ul. Fordońska 102, www.poddebemcatering.pl
Hotel Restauracja Pałac w Myślęcinku, Bydgoszcz, ul. Konna 10, www.palac.com.pl
Villa Romantica, Bydgoszcz, Przejazd 19, www.villaromantica.com.pl
Hotel Holiday Inn, Bydgoszcz, ul. Grodzka 36
Restauracja Cztery Pory Roku, Bydgoszcz, ul. Piękna 13, www.restauracjaczterypory.pl
Gościniec nad strugą, Bydgoszcz, ul. Augustyna i Romana Trägerów 12, www.nadstruga.pl
Sala Biesiadna, Białe Błota, ul. Sobótki 9, www.sala-biesiadna.pl
Restauracja Malibu, Bydgoszcz, ul. Swobodna 5, www.malibu.bydgoszcz.pl
Restauracja Uniwersytecka, Bydgoszcz, ul. gen. W. Andersa 1, www.lewiccy.com
Restauracja Twardowski, Bydgoszcz, Stary Rynek 15-21, www.restauracjatwardowski.pl
 
Dworek Biesiadny Milusin, Zielonka, ul. Zielona 52, www.milusin.com.pl
Dakota Hotel&Restaurant, Niwy/k. Bydgoszczy, ul. Szosa Gdańska 46, www.dakotahotel.eu
Sala Bankietowa Dyliżans, Lisi Ogon, ul. Przy lesie 28, www.dylizans.neostrada.pl
Sala Bankietowa Kruszyn, Kruszyn, ul. Ogrodowa 89, www.kruszyn.com.pl
Eurohotel, Białe Błota, ul. Szubińska, www.eurohotel.com.pl
Agro Turystyka, Dąbrowa Chełmińska, Gzin 76, www.agro.turystyka.pl
Park Hotel, Tryszczyn, ul. Długa 1, www.parkhotel.tryszczyn.pl
U Sławka, Nowa Wieś Wielka, Dziemionna, ul. Stawowa, www.uslawka.eu
Ośrodek Wypoczynkowy Kręgiel, Koronowo/Nowy Jasiniec, www.kręgiel.pl
Samotnia nad Wdą, ul. Bydgoska 2, Tleń, www.samotnia.eu
 
Restauracja Jaskiniowa, Solec Kujawski, ul. Sportowa, www.juraparksolec.pl/jaskiniowa
Hotel Restauracja AUTOS, Solec Kujawski, ul. Unii Europejskiej 2B, www.autos.com.pl
 
Hotel Restauracja Saga, Zamość k/Bydgoszczy, ul. Poznańska 32, www.hotelsaga.pl
Restauracja Retro, Solec Kujawski, ul. Bojowników o Wolność i Demokrację, www.restauracjaretro.com.pl
Hotel Basztowy, Żnin, ul. 700-lecia 1, www.hotel-basztowy.com.pl
Ośrodek konferencyjno wypoczynkowy, Gąsawa, Wiktorowo 22, www.wiktorowo.com
Vistula Hotel, Świecie, ul. Bydgoska 1, www.vistula-hotel.pl
Hotel Restauracja Ekspresja, ul. Rynek 2, Nakło n/Not, www.restauracjaekspresja.pl
Restauracja Hotel Imperium, Chełmża, ul. Mickiewicza 5, www.hotel-imperium.pl
Zajazd pod Jeleniem, Tuchola, ul. Świecka 110, www.hotelcamping.tuchola.pl
Gospoda Bazyliszek, Koronowo, ul. Letniskowa 22, www.bazyliszek.eu
Restauracja Tramp, Szubin, ul. Jana Pawła II, www.moteltramp.pl
Pałac Lubostroń, Lubostroń, Łabiszyn, www.palac-lubostron.pl
Restauracja Pod Koroną, Więcbork, ul. Gdańska 30a, www.hotel-midas.pl
Dworek Zawadzkich, Kruszyn k/Bydgoszczy, ul. Bydgoska 9, www.dworekzawadzkich.pl
Sala Bankietowa Magnolia, Kruszyn k/Bydgoszczy, ul. Ogrodowa 89, www.magnolia-kruszyn.pl
Leśne Ustronie, Zamrzenica, Bysław, www.zamrzenica.pl
Karczma Pod Gołębiem, Zławieś Wielka, ul. Wiślana 2, www.karczmapodgolebiem.pl
Hotel Herbarium, Chomiąża Szlachecka, www.herbariumhotel.pl
Hotel-Restauracja Pałacowa, Grochowiska Szlacheckie, www.palac-grochowiska.com.pl
Sala Bankietowa Stary Młyn, Sicienko/k. Bydgoszczy, www.salastarymlyn.pl
Dwór Marcinkowo Górne, Marcinkowo Górne, www.dwormarcinkowo.pl
 
Restauracja Kresowianka, Inowrocław, ul. Szosa Bydgoska 24, www.kresowianka.pl
Jaśminowy Gaj, Inowrocław, ul. Mątewska 174, www.jasminowygaj.pl
Solanki Uzdrowisko, Inowrocław, ul. Solankowa 77, www.solanki.pl
Dom Weselno-Bankietowy Avangarda, Inowrocław, Radojewice 72, www.sala-avangarda.pl
Villa Orłowo, Orłowo, www.villaorlowo.com
Salon Bankietowy Cambria, Inowrocław, ul. Transportowca 31, www.wesela-komunie.pl
 
Pałacyk w Pakości, Pakość, ul. Mieleńska 7, www.palacykwpakosci.pl
Gościniec Rycerski, Pakość, Cmentarna 25, www.gosciniecrycerski.com.pl
 
Hotel Filmar, ul. Grudziądzka 45, Toruń, www.hotelfilmar.pl
Kuźnia Oberża Polska ,ul. Wiejska 1, Toruń, www.kuznia-lysomice.pl
Silwer Gościniec, ul. Słowicza 49, Toruń, www.gosciniecsilver.pl
Retman Hotel, ul. Rabiańska 15, Toruń, www.hotelretman.pl
Restauracja Pokusa, ul. Jodłowa 9, Toruń, www.pokusabrzozowka.pl
Tatfort, ul. Kociewska 30a, Toruń, www.tatfort.pl
Karola, ul. Leonida Teligi 2/6,Toruń, www.karola.com.pl
Poranna Rosa Sala Bankietowa, ul. Grabowiec 15a, Toruń, www.poranna-rosa.pl
Hotel Heban, ul. Małe Garbary 7, Toruń, www.hotel-heban.com.pl
Hotel Gotyk, ul. Piekary 20, Toruń, www.hotel-gotyk.com.pl
Walter Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy, ul. Droga Starotoruńska 5a, Toruń, www.hotel-walter.pl
Hotel Bulwar, ul. Bulwar Filadelfijski 18, Toruń, www.hotelbulwar.pl
Hotel Petite Fleur, ul. Piekary 25, Toruń, www.petitefleur.pl
Motel Tower, ul. Kujawska 8 Toruń, www.moteltower.pl
Dom Weselny Jarbas, ul. Łubinowa 45c, Toruń, www.jarbas.pl
Forte Club, ul. Polna 8M, Toruń, www.forteclub.pl
Lokal Elena, Kawęczyn 1, Toruń, www.wygoda.torun.pl
Hotel nad rzeczką, ul. Nad rzeczką, Toruń, www.hotelnadrzeczka.pl
Rubbens Monet, ul. Toruńska 10a, Toruń, www.rubbens.pl
Hotel Karczma Spichrz, ul. Mostowa 1, Toruń, www.spichrz.pl
Pieprz i Wanilia, ul. Płocka 1, Toruń, www.pieprziwanilia.net.pl
 
Pensjonat Michelin, ul. Lipowa 12b-14, Włocławek, www.pensjonatmichelin.com.pl
Restauracja Staropolska, ul. Zbiegniewskiej 17d, Włocławek, www.restauracja-staropolska.pl
Restauracja Impresja, ul. Bojańczyka 21, Włocławek, www.clubimpresja.eu
Złota Podkowa, Al. Chopina 6C, Włocławek, www.zlotapodkowa.org.pl
Restauracja Gospoda, ul. Żurawia 27, Włocławek, www.gospoda.wloclawek.pl
Gościniec, ul. Toruńska 104a, Włocławek, www.gosciniec.wloclawek.pl
Bar na Krzywej Górze, ul. Krzywa Góra 28, Włocławek, www.salecheko.wloclawek.pl
Hotel Kujawy, ul. Tadeusza Kościuszki 20, Włocławek, www.hotelewloc.pl
Pałac Bursztynowy,ul. Okrężna 21, Włocławek, www.palacbursztynowy.pl
Restauracja Rustykalna, ul. Grodzka 37, Włocławek, www.rustykalna.pl
Hotel Grandmet , ul .Żwirowa 21, Włocławek, www.grandmet.xx.pl
Hotel Aleksander, ul. Szpitalna 23, Włocławek, www.hotel-aleksander.pl
Hotel Ratuszowy, ul. Bojańczyka 7, Włocławek, www.hotelratuszowy.pl
Zajazd Polski, Plac Wolności 5, Włocławek, www.zajazdpolski.w.polsce.com
Hotel Restauracja Wikaryjka, Wikaryjskie 2, Włocławek, www.wikaryjka.pl
Hotel Młyn, ul. Okrzei 77, Włocławek, www.hotelmlyn.pl
Hotel Portofino, Aleja Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek, www.portofino.com.pl
Stara Stolarnia, ul. Lipnowska 3, Włocławek – www.starastolarnia.blogspot.com
Restauracja Jagienka, Włocławek, tel. 54 2355210
Hotel Victoria, ul. Przechodnia 1 B, Włocławek, www.victoria-hotel.pl
 
Osada Popowo, Popowo 40 C, Lipno, www.osadapopowo.pl
Hotel Raz Dwa Trzy, ul. Leszczyńska 4, Lipno, www.razdwatrzy.com.pl
Pałacyk Gozdawa, Łochocin 6, Lipno, www.palacykgozdawa.pl
Ośrodek Sala Bankietowa Gwieździste Niebo, Chlebowo 20C, Lipno, www.gwiezdzisteniebo.com
Wypoczynkowy Grodno, Mirakowo 53, Chełmża, www.ow-grodno.pl
Dworek Zaremba, Wyciążkowo 2 k/Leszna, www.dworek-zaremba.pl
Dom Weselny Sikorka, www.dwsikorka.pl
Hotel Davinci, ul. Toruńska 22, Czernikowo, www.hoteldavinci.pl
Kama Kowalski Zajazd, Rumunki Skępskie 28A, Skępe, www.kama-kowalski.pl
 
Restauracja Kaprys, ul. Kilińskiego 7, Golub-Dobrzyń, www.kaprys-golub.pl
Gościniec Orbaś, Szpiegowo 15, Golub-Dobrzyń, www.orbas.pl
Zamek Golubski, ul. PTTK 13, Golub-Dobrzyń, www.zamekgolub.pl
 
Karczma pod Złotą Rybką, Strzygi 125, www.podzlotarybka.pl
Sala bankietowa Złota Korona, ul. Kolejowa 1A, Sarnaki, www.weselasarnaki.pl
Pensjonat Ostoja, Serpelice 127, Sarnaki, www.pensjonatostoja.pl
Restauracja Falborek, Rzadka Wola Parcele 43A, Brześć Kujawski, www.falborek.pl
Restauracja Arkadia, ul. Toruńska 36, Radziejów, www.restauracja-arkadia.pl

CATEGORY Polecam

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress