Makijaż


Makijaż ślubny Bydgoszcz | Makijażystka ślubna | Wizażystka | Salon kosmetyczny | Makijażystka na ślub i wesele
Wizaż ślubny | Stylizacje ślubne | Kosmetyczka na ślub | Dobry makijaż ślubny | Stylistka ślubna


W dniu ślubu panna młoda powinna czuć się i wyglądać wyjątkowo, po prostu perfekcyjnie. Dlatego każda przygotowująca się do tego najważniejszego w życiu dnia kobieta, powinna wybrać najlepszy makijaż ślubny, wykonany przez profesjonalną makiażystkę. Jaki powinien być idealny makijaż ślubny? Na pewno trwały, utrzymujący piękny wizerunek panny młodej do końca wesela, subtelnie podkreślać naturalne piękno twarzy, powinien retuszować niedoskonałości skóry, powinien pasować do kolorystyki bukietu ślubnego, nie rozpływać się gdy pojawią się łzy wzruszenia. Wielu pannom młodym make-up ślubny przygotowują krewne lub przyjaciółki. Jednak dobrym pomysłem jest profesjonalna i doświadczona makijażystka, która zadba o to, aby makijaż był dyskretny i naturalny, aby zachwycał gości weselnych w czasie ślubu i całego wesela.


 
Szczuka Visage, Bydgoszcz, ul. Jerzego Orlicza 5, tel. 695 42 80 80, www.szczukavisage.pl – Polecam
Feniks Style, Bydgoszcz, ul. Dworcowa 47, tel. 510 275 033, www.feniksstyle.pl – Polecam
Visage Studio, Bydgoszcz, ul. Sokola 3/54, tel. 512 265 001, www.studio-wizazu.com.pl – Polecam
Make Up Natalia Zgórska, natalia.zgorska@wp.pl- Polecam
Małgorzata Klonecka, www.facebook.com/MalgorzataKloneckaMakeUpArtist – Polecam

 
Studio Makijażu Piękne Oko, Bydgoszcz, tel. 605 423 856, www.piekneoko.com
MM Studio, Bydgoszcz, ul. Wiatrakowa 15, tel. 500 894 903,
Beauty Room, www.beautyroom.bydgoszcz.pl
www.beautyroomgrazynarybacka.blogspot.com
Monika Madaj, Bydgoszcz, tel. 695 584 910, www.madaj.pl
Salon Pielęgnacji Urody Tiffany, Bydgoszcz, ul. Schulza 7, tel. 535 507 508, www.salontiffany.pl
Atelier Makijażu, Bydgoszcz, tel. 506 485 782, www.ateliermakijazu.com.pl
Studio Makijażu Vernice, Bydgoszcz, tel. 505 985 443, www.studiovernice.pl
 
Ewa Witkowska, Toruń, tel. 697 971 222, www.ewawitkowska.com
Salon kosmetyczny Nathalie, Toruń, tel. 56 621 01 72, www.salon-nathalie.pl
Beata Majerowska Hubert, Toruń, tel.508 209 535, www.seled.xon.pl/make
Wanilla Spa, Toruń ul. Lelewela 33, tel. 56 610 67 67, www.vanilla-spa.pl
Salon Urody Feminarium, Toruń, ul. Szosa Chełmińska 84/86, tel. 56 621 06 88, www.feminarium.com
Salon Urody Beauty Zone Hotel Filmar, Toruń, ul. Grudziądzka 45, tel 56 669 49 08, www.beautyzone.pl
 
Gabinet Kosmetyczny Ewy Kowalskiej, Włocławek, ul. Kaliska 100, tel. 54 234 53 50, www.gab-kosmetyczny.pl
Bella Day Spa, Włocławek, ul. Zbiegniewskiej 10a, tel. 54 231 0 200, www.belladayspa.pl
Salon Metamorfoza, Włocławek, ul. Lipnowska 4a, tel 504 112 242, www.salon-metamorfoza.net
Instytut Urody Victoria, Włocławek, ul. Nowcy 17, tel. 54 234 60 00, www.victoria1.pl
Salon Kosmetyczny Odnova, Włocławek, ul. Jana Pawła II 27, tel. 54 426 94 42, www.odnova.net

 

CATEGORY Polecam

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress