Pierwsza Komunia


Pierwsza komunia zdjęcia | Pierwsza komunia fotografie | Pierwsza Komunia święta | Fotograf na komunię
Sesja fotograficzna podczas komunii | Plener na pierwszą komunię | Fotografia dzieci | Fotografia komunijna


Pierwsza Komunia Święta jest sakramentem, który dziecko przeżywa świadomie w duchowym skupieniu i łączności z Bogiem. Nazwa komunia pochodzi od łacińskiego „communio”, co oznacza wspólnotę, zjednoczenie, połączenie i w religii katolickiej jest kojarzone z Ostatnią Wieczerzą. Uroczystość Komunii to wielkie przeżycie nie tylko dla samego dziecka ale dla całej jego rodziny.
Zdjęcia w dniu Pierwszej Komunii Świętej wykonuję jako indywidualny fotograf dziecka/rodziny (zdjęcia podczas: przygotowań do pierwszej komunii świętej w domu, błogosławieństwa dziecka przez rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych, ceremonii w kościele, w trakcie składania życzeń, rodzinnego przyjęcia w domu lub w lokalu. Podczas fotoreportażu fotografuję dziecko i rodzinę, emocje i przeżycia, rodzinną atmosferę. Po zakończeniu uroczystości w kościele wykonuję wspólne zdjęcie rodzinne, natomiast w trakcie spotkania rodzinnego wykonuję mały plener fotograficzny z udziałem dziecka, rodziców, rodzeństwa, dziadków, innych dzieci, rodziców chrzestnych. Każdy gość na przyjęciu rodzinnym będzie miał pamiątkową fotografię z dzieckiem pierwszokomunijnym czyli ciocia z wujkiem i dziecko, kuzynki i kuzyni z dzieckiem itd.
Poza fotoreportażem z pierwszej komunii świętej wykonuję fotograficzne plenery komunijne w tzw. białym tygodniu, przez cały miesiąc maj i czerwiec. Sesje komunijne odbywają się we wspólnie ustalonych lokalizacjach, parki, pola maków, pola chabrów, kwitnące sady, stare miasto, ogród przy pałacu w Ostromecku lub ogród przy pałacu w Lubostroniu lub inne lokalizacje, również w przydomowych ogródkach. Wykonuję również zdjęcia dzieci komunijnych w plenerze w oryginalnych, niestandardowych miejscach typu lunapark, place zabaw, tor kartingowy, wesołe miasteczko i inne, w zależności od upodobań rodziców i samego dziecka. Posiadam studio fotograficzne, jednak w przypadku fotografii komunijnej to miejsce nie jest przez mnie rekomendowane z uwagi na ograniczoną kreatywność przy tego rodzaju fotografii.

Sesja fotograficzna podczas pierwszej komunii, album lub fotoksiążka mogą być oryginalnym i niepotarzalnym prezentem dla dziecka od rodziców chrzestnych, dziadków lub gości.

Poza fotografiami poddanymi obróbce i przygotowanymi w wersji elektronicznej na płycie DVD, możecie państwo zamówić wysokiej jakości albumy tradycyjne lub fotoalbumy, również z grawerowaną okładką np. z imieniem dziecka i/lub datą komunii, zdjęcia w dowolnym formacie, także wielkoformatowe wydruki. Zdjęcia komunijne mogą być wykonane w formie obrazów na płótnie, bardzo ekskluzywnej formie ekspozycji zdjęć. Każdy z zaproszonych gości może otrzymać mini etui z 3-5 fotografiami dziecka.

W przypadku zamówienia fotoreportażu z pierwszej komunii świętej najważniejszy jest wolny termin, dlatego ważna jest rezerwacja terminu czyli podpisanie umowy z fotografem i wpłacenie zadatku w wysokości 30% wartości zlecenia.
 

pierwsza-komunia

komunia-zdjecia

pierwsza-komunia-zdjecia

pierwsza-komuinia-zdjecia-bydgoszcz

pierwsza-komunia-fotografie

pierwsza-komunia-sesje-fotograficzne

komunia-plener
plener-komunijny

sesja plenerowa-na-komunie

fotograf-na-komunie-bydgoszcz

fotograf-na-komunie

fotograf-komunie-w-bydgoszczy

fotograf-komunie-bydgoszcz

fotograf-komunia-bydgoszcz

fotograf-komunia
fotografia-komunijna-bydgoszcz

bydgoszcz-fotografie-komunijne

zdjecia-komunijne

zdjecia-komunia
sesja-komunia-zdjecia-w-plenerze

sesja-komunia-fotografia-w-plenerze

fotografie-komunia-plener

komunia-fotografie
komunia-sesja-w-plenerze

zdjecia-pierwsza-komunia

sesja-komunia-bydgoszcz

sesja-komunia

CATEGORY Dziecko, Oferta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress