Sala zabaw dla dzieci Bydgoszcz


Sala zabaw dla dzieci Bydgoszcz | Sala dla dzieci | Organizacja urodzin | Imprezy dla dzieci | Urodziny dla dzieci
Centrum zabaw dla dzieci | Atrakcje dla dzieci | Przyjęcia urodzinowe | Sala na pierwszy roczek
 


Sale zabaw dla dzieci to miejsca wspaniałej zabawy, beztrosko spędzanego czasu wolnego oraz zajęć edukacyjnych. Sale zabaw to miejsca gdzie można również przygotować wyjątkowe urodziny dziecka, dowolną imprezę rodzinną z udziałem dzieci. Organizatorzy takich rodzinnych spotkań profesjonalnie i kompleksowo przygotują pyszne menu, dekorację sali, natomiast animatorki zabaw i konkursów zapewnią ciekawą i bezpieczną zabawę dla dzieci.


Just Fun animacje, Sala Zabaw, Bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 182, www.justfun.bydgoszcz.pl
Sala zabaw U Kubusia, Bydgoszcz, ul. Moczyńskiego 5, www.ukubusia.eu
Kogel Mogel, Bydgoszcz, Grzymały-Siedleckiego 10, www.kawiarniakogelmogel.pl
Kids Play, Bydgoszcz, ul. Fordońska 120, www.kidsplay.bydgoszcz.pl
Centrum Zabaw Magicfun, Bydgoszcz, ul. Aleja Jana Pawła II 115 (CH Galeria Glinki), www.magicfun.pl
Domek na drzewie, Bydgoszcz, ul. Matejki 12, www.domeknadrzewie.bydgoszcz.pl
Sala zabaw Ence Pence, Bydgoszcz, ul.Gdańska 163 (teren Zawiszy), www.ence-pence.pl
Family Park Centrum Zabaw Rodzinnych, Bydgoszcz, ul. Fordońska 246, www.familypark.pl
Crazy Kinder, Bydgoszcz, Fordon, ul. Emilii Gierczak 13, www.crazykinder.pl
Sala zabaw Luna, Bydgoszcz, Fordon, Twardzickiego 31B
Centrum edukacyjno rozrywkowe Dinusiowo, Bydgoszcz, ul. M. Konopnickiej 28, www.dinusiowo.pl
 
Wikolandia Centrum Zabaw, Białe Błota, ul. Szubińska 55, www.wikolandia.pl
 
Salon Zabaw Stokropek, Toruń, ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13, www: stokropek.pl
Salon Zabaw Fiku Miku, Toruń, ul. Grudziądzka 122B, www.fiku-miku.cba.pl
Kinderek Centrum Zabaw dla Dzieci, Toruń, ul. Chrobrego 93, www.kinderek.com.pl
Sala zabaw Figlowisko, Toruń, ul. Kosynierów Kościuszkowskich 4, www.figlowisko.eu
Salon Zabaw dla Dzieci Ellmo, Toruń, ul. Hallera 102, www.salonellmo.pl
 
Urwis – sala zabaw dla dzieci, Włocławek, ul. Żwirowa 1, www.urwis.wloclawek.pl
Sala zabaw Kubuś Dziecięca Kraina, Włocławek, ul. Chocimska 4, www.kubus.wloclawek.pl
 
Pompolandia, Świecie nad Wisłą, ul. Mestwina 2, www.pompolandia.pl
 
 
 
 

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress