Sesja komunijna cena


Sesja komunijna cena | Sesja komunijna oferta | Plener komunijny cena | Sesja komunijna w plenerze cena | Zdjęcia komunijne w plenerze cena
Zdjęcia na komunii cena | Fotografia pierwszej komunii cennik | Zdjęcia komunijne oferta cenowa
 


Zdjęcia komunijne, pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których zdjęcia są wyjątkową pamiątką rodzinną.
Polecam sesje komunijne w studio lub w plenerze, w dowolnym miejscu oraz całodzienną sesję fotograficzną wyjątkowego dnia Pierwszej Komunii. Przygotowałem dla Państwa przykładowe warianty oferty, które są najchętniej zamawiane przez rodziców oraz gości jako sesje komunijne w prezencie.


  
Sesja komunijna w plenerze 450 zł
Indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z rodzicami/rodzeństwem/rodzicami chrzestnymi/dziadkami. Czas trwania sesji 1h, plener w dowolnej lokalizacji na terenie Bydgoszczy oraz Park w Ostromecku. Po zakończeniu sesji komunijnej otrzymujecie Państwo 30 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z nadrukiem w etui oraz 30 zdjęć (odbitek) w formacie 15 x 21cm lub 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie fotoalbumu.
Możliwe jest wykonanie sesji komunijnej w plenerze w różnych lokalizacjach w Bydgoszczy i poza Bydgoszczą czyli tzw. objazdówka (plenery wiejskie, Pałac w Lubostroniu itp.)
 
Sesja komunijna w studio 500 zł
Indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z rodzicami/rodzeństwem/rodzicami chrzestnymi/dziadkami. Czas trwania sesji 1h. Po zakończeniu sesji komunijnej otrzymujecie Państwo 30 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z nadrukiem w etui oraz 30 zdjęć (odbitek) w formacie 15 x 21cm lub 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie fotoalbumu.
 
Całodzienna sesja fotograficzna w dniu Pierwszej Komunii Świętej 1100 zł
Sesja obejmuje reportaż fotograficzny: zdjęcia w mieszkaniu rodziców (błogosławieństwo rodziców, wspólne zdjęcia z rodzicami, rodzicami i chrzestnymi z dziadkami), zdjęcia przed kościołem oraz w kościele (o ile jest taka możliwość), życzenia, wspólne zdjęcie z rodziną, rodzicami, rodzicami chrzestnymi przez kościołem /przed ołtarzem – w zależności o oczekiwań rodziców i możliwości wykonania tych zdjęć bezpośrednio po mszy lub przed/po majowym nabożeństwie.
Zdjęcia podczas spotkania rodzinnego (przed obiadem lub po obiedzie lub/i przed deserem) w domu lub w lokalu lub w bliskim sąsiedztwie jako mini plener fotograficzny gości i dziecka.
Mini sesja w plenerze indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z rodzicami, rodzicami chrzestnymi w bliskim sąsiedztwie domu/lokalu.
Czas trwania sesji: 8 h. Po zakończeniu sesji komunijnej otrzymujecie Państwo 100 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD z nadrukiem w etui oraz 30 zdjęć (odbitek) w formacie 15 x 21cm lub 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie fotoalbumu.
 
Sesje komunijne w plenerze wykonuję zasadniczo od poniedziałku do czwartku. Termin sesji plenerowej ostalaam wspólnie z rodzicami na 2 – 3 dni przed, w oparciu o prognozę pogody.

   
Dodatkowo można zamówić:
Fotoalbum: fotoalbum cennik
 
Odbitki w formacie 15 x 21 cm lub 15 x 23 cm: 2,5 zł
 
 
 

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress