Torty weselne


Torty weselne Bydgoszcz, Toruń, Włacławek | Ciasta weselne | Wypieki na wesele | Domowe wypieki na wesele
Cukiernie | Cukiernicy | Kucharka na wesele | Desery weselne | Lody na weselu


Tort stanowi ważny element urodzin, jubileuszy, imprez domowych i firmowych. Na każdym weselu Tort jest uroczyście wnoszony tuż przed oczepinami przy akompaniamencie fanfarów, w blasku świateł reflektorów i rac świetlnych. Torty weselne są często dziełem sztuki kulinarnej i zdobniczej. Torty mogą mieć przeróżne smaki, formy i kształty, mogą być wielopiętrowe, posiadać ozdobne detale nawiązujące do ślubu, a na torcie może znajdować się zdjęcie. W Bydgoszczy, Toruniu i WŁocławku jest wielu znanych doświadczonych cukierników, funkcjonuje wiele cukierni, które oferują torty i ciasta weselne, gwarantujące niezapomniane smakowe doznania.


 
Rzemieślnicza Awangarda, Bydgoszcz, www.rzemieslniczaawangarda.pl
Torty Tiny, Bydgoszcz, www.torty-tiny.blogspot.com
Anka piecze – torty artystyczne i inne wypieki, Bydgoszcz, www.ankapiecze.blox.pl
Cukiernia Staropolska, Bydgoszcz, www.cukierniastaropolska.pl
Cukiernia Rem Marco, Bydgoszcz, www.remmarco.pl
Funky Cupcake, Bydgoszcz, www.funkycupcake.pl
Tortoland Artistic Cake, Bydgoszcz, www.facebook.com/ Tortoland-Artistic-Cake
Dullin Tortownia, Bydgoszcz, www.facebook.com/dullin.tortownia
Cukiernia Chmielewscy, Bydgoszcz, www.cukiernia-chmielewscy.pl
Torty Justysi, Bydgoszcz, www.facebook.com/tortyjustysibydgoszcz
Cukiernia Kokosanka, Bydgoszcz, www.cukiernia-kokosanka.pl
Torty Domowe Agusi, Bydgoszcz, www.facebook.com/Tortoland-Artistic-Cake
Cukiernia Ararat, Bydgoszcz, Jana i Jędrzeja Śniadeckich 39, www.cukiernia-ararat.pl
 
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Kolbego 46, cukiernia-sowa.com, tel. 52 372 34 84
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Gdańska 65, tel. 52 322 83 18
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. ks. J. Schultza 3, tel. 52 566 33 20
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Mostowa 5, tel. 52 339 08 14
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Rejewskiego 3 (CH Auchan), tel. 52 321 67 07
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Fordońska 141 (CH Galeria Pomorska), tel. 52 346 63 70
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47 (Focus Mall), tel. 52 554 38 59
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Kruszwicka 1 (CH Rondo), tel. 52 348 77 85
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Magnuszewska 6 (CH Intermarche), tel. 52 345 18 58
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Pomorska 55, tel. 52 322 55 69
Cukiernia Sowa, Bydgoszcz, ul. Skarżyńskiego 2 (CH Carrefour), tel. 52 343 13 97
 
Torty artystyczne, Brzoza, www.tortybydgoszcz.blog.pl
Cukiernia Sowa, Białe Błota, ul. Szubińska 8 (Biedronka), tel. 606 993 090
Cukiernia Sowa, Osielsko, ul. Szosa Gdańska 49 (Galeria Osielsko), tel. 52 348 78 76
 
Cukiernia Sowa, Inowrocław, ul. Biskupa Laubitza 8, tel. 52 355 17 05
Cukiernia Sowa, Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 10 (CH Carrefour), tel. 52 358 03 88
Cukiernia Sowa, Inowrocław, ul. Poznańska 100 (CH Kaufland), tel. 52 357 83 05
Cukiernia Sowa, Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16 (CH Galeria Solna), tel. 52 348 78 76
Cukiernia Sowa, Świecie, ul. Parkowa 6 (CH Kaufland), tel. 52 331 51 13
Cukiernia Sowa, Nakło n/Notecią, ul. Bydgoska 45, 52 386 03 05
Cukiernia Sowa, Grudziądz, ul. Włodka 16b (Stara Kuźnia), tel. 56 643 00 88
Cukiernia Marta, Pakość, ul. Inowrocławska 12, www.martapakosc.pl
Ciasto domowe, Żnin, ul. Kopernika 5a, www.ciasto-domowe.pl
Ciasto domowe, Żnin, ul. Śniadeckich 12, tel. 52 30 32 263
Ciasto domowe, Barcin, ul. 4-go Stycznia 2, tel. 662 638 501
Ciasto domowe, Pakość, ul. Barcińska 8, tel. 784 155 827
Ciasto domowe, Mogilno, ul. 900-lecia 10, tel. 602 856 796
Tydda Karol Cukiernia, Nakło n/Notecią, Kilińskiego 20a, www.tydda.pl
Cukiernia Nitka, Koronowo, ul. Nadrzeczna 8, www.cukiernia.koronowo.pl
Finezja Smaku, Domowe Wypieki, Trzciniec, ul. Jemiołowa 2A, www.finezja-smaku.pl
 
Cukiernia Sowa, Toruń, ul. Grudziądzka 152 (CH Kometa), cukiernia-sowa.com.pl, tel. 56 658 67 30
Cukiernia Sowa, Toruń, ul. Szosa Bydgoska 26 (pasaż Zieleniec), tel. 56 654 05 28
Cukiernia Sowa, Toruń, ul. Broniewskiego 90 (CH Plaza), tel. 56 470 45 90
Cukiernia Sowa, Toruń, ul. Rynek Staromiejski 4, tel. 56 674 50 40
Cukiernia Sowa, Toruń, ul. Żółkniewskiego 15 (CH Copernicus), tel. 56 651 03 02
Piekarnia Cukiernia B.K. Rumińscy, Toruń, ruminscy.pl
Cukiernia Jarosław Zyska, Toruń, zyska.com.pl
 
Cukiernia Sowa, Ciechocinek, ul. Zdrojowa 2c, tel. 54 283 54 25
 
Cukiernia Jan Szyling, szyling.com.pl
Amazing Cakes, Magdalena Świątek, amazingcakeswloclawek.blogspot.com
Cukiernia Sowa, Włocławek, ul. Kaliska 100a, tel. 54 413 35 62
Cukiernia Sowa, Włocławek, Plac Wolności 3/4 , tel. 54 231 54 33
Cukiernia Sowa, Włocławek, ul. Promienna 7, tel. 54 236 11 98
Cukiernia Sowa, Włocławek, ul. Kilińskiego 3 (CH Wzorcownia), tel. 54 231 30 92
Pracownia Tortów Artystycznych Amazing Cakes, Włocławek, tel. 518 637 638, amazingcakeswloclawek.blogspot.com
Ciasta weselne, Lubraniec, tel. 663 900 062, ciastalubraniec.blogspot.com
  

CATEGORY Polecam

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress