Zespoły weselne


Zespoły weselne | Zespół na ślub i wesele | Zespół muzyczny | Zespół weselny | Kapele weselne | Zespół muzyczny na wesele
Orkiestra weselna | Dobry zespół weselny | Polecane zespoły weselne | Muzyka weslna na żywo


Muzyka na weselu jest ważnym elementem, który tworzy klimat uroczystości, wprawia gości w dobry nastrój, zachęca do tańca. Wybór zespołu jest decyzją niełatwą i odpowiedzialną. Dobry zespół weselny zapewni nam szaloną zabawę do białego rana i miłe wspomnienia na długie lata.
Windą do nieba, Wielka miłość, Hej sokoły, to tylko niektóre tytuły przebojów, które można usłyszeć na weselach. Jaką wybrać orkiestrę weselną, czym kierować się przy wyborze aby nie było rozczarowań i niedomówień. Czy szukać dobrego zespołu w internetowych wyszukiwarkach czy korzystać z poleceń. Porównując oferty zespołów muzycznych warto brać pod uwagę stawkę wynajęcia zespołu, doświadczenie w branży weselnej, repertuar czy odpowiada oczekiwaniom Młodej Pary czy jest elastyczny w zależności od oczekiwań gości, sposób organizowania zabaw i atrakcji weselnych oraz kreatywność konkursów i zabaw oczepinowych. Warto pytać o wszelkie szczegóły zabawy weselnej: długość bloków tanecznych i przerw, przykładowe konkursy i zabawy oczepinowe oraz sposób prowadzenia oczepin. Bardzo ważne są kwestie repertuaru, płatności kiedy i jaką część należy zapłacić kapeli. Warto pytać znajomych o dobre zespoły weselne, warto korzystać z poleceń, warto słuchać dema z płyt lub na stronach internetowych, warto czytać internetowe fora ślubne.
 


Express Music, Bydgoszcz, www.expressmusic.pl
Savoy, Bydgoszcz, www.savoyzespol.hg.pl
MM Acoustics, Bydgoszcz, www.zespolmm.pl
To i Owo Band, Bydgoszcz, www.toiowoband.pl
Say, Bydgoszcz, www.zespolsay.pl
Zespół Swing Time, Bydgoszcz, www.swingtime.xn.pl
Spring Band, Bydgoszcz, www.springband.pl
Zespół Blue Bird, Bydgoszcz, www.zespol.net
MeloMania, Bydgoszcz, www.zespolmelomania.pl
Express Duo +, Bydgoszcz, www.expressduo.pl
Zespół M&M Bydgoszcz, www.michalski-zespol.prv.pl
Zespół muzyczny ABAL Bydgoszcz, tel. 661 18 49 24
Zespół Aplauz-Band, Bydgoszcz www.aplauz-band.pl
Zespół Soja, Bydgoszcz, www.sojaband.pl
Zespół Bella Notte, Bydgoszcz, www.bellanotte.pl
Grupa D-Tonacja, Bydgoszcz, www.d-tonacja.com.pl
Zespół Prestige Duo, Bydgoszcz, tel. 606 26 58 71
Zespół M&M Acooustics+, Bydgoszcz, www.michalski-zespol.prv.pl
Zespół Art Media, Bydgoszcz, www.art-media.muzzo.pl
Zespół Przemar, Bydgoszcz, www.przemar-muzyka.pl
Zespól Prestige, Bydgoszcz, www.prestigebydgoszcz.cba.pl
Zespół Mini – Maxx, Bydgoszcz, www.mini-maxx.prv.pl
Zespół Mizar, Bydgoszcz, www.chomikuj.pl/zespolmizar
Zespół Blue Bird, Bydgoszcz, www.zespol.net
Zespół Sampler, Bydgoszcz, www.zespolsampler.pl
Zespół Tanto, Bydgoszcz, www.tanto.home.pl
Zespół Quesera, Bydgoszcz, www.quesera.pl
Zespół Wiraż, Bydgoszcz, www.zespolwiraz.q4.pl
Zespół Emotion Band, Bydgoszcz, www.emotion.net.pl
Zespół Vega, Bydgoszcz, www.vega.bydgoszcz.pl
Zespół Aristos Live Band, Bydgoszcz, www.aristosband.pl
Zespół Art, Bydgoszcz, www.grupa-art.com
Zespół Factduo, Bydgoszcz, www.factduo.com
Zespół Tom Sax Bydgoszcz, www.tomsax.bloog.pl
Zespół muzyczny Alibaba, Bydgoszcz, www.alibaba.bydgoszcz.pl
Zespół Libraband, Bydgoszcz, www.libraband.pl
Zespół Unison, Bydgoszcz, tel. 694274619
Zespół Ata, Bydgoszcz, tel. 603922496
Zespól Agnus, Bydgoszcz, www.zespolagnus.za.pl
M&M Acoustics Bydgoszcz, www.zespolmm.pl
Bery Band, Bydgoszcz, www.bery-band.muzzo.pl
Zespół Voice, Bydgoszcz – www.myspace.com/ZESPOLVOICEPLUS
Zespół New Star, Bydgoszcz, www.new-star.pl
Zespół Bravi, Bydgoszcz, www.zespolbravi.pl
Zespół Sami Swoi, Bydgoszcz, www.samiswoi-zespol.pl
 
Socho Band, Inowrocław, www.sochoband.letnet.pl
Zespół 3, Inowrocław, www.trzyczwarte.letnet.pl
Fonoteka, Inowrocław, www.fonoteka.info.pl
Zespół muzyczny Szept, Bydgoszcz, www.szeptinowroclaw.pl
Zespół Co jest grane, Inowrocław, www.zespolcojestgrane.com
Zespół Muzyczny Randez- Vous, Inowrocław, www.zespol-randezvous.eu
Sami Swoi, Inowrocław, www.samiswoi-zespol.pl
 
Zespół Muzyczny Riva, Żnin, tel. 508 960 214, 665 757 879
Marek, Jacek, Marta, Żnin, tel. 601 176 135, 604 134 901
 
Afro, Nakło, www.zespolafro.pl
Romi, Nakło, www.zespolmuzycznyromi.pl
Zespół Muzyczny, Świecie, www.zespolmuzycznykontakt.manifo.com
 
Zespół Shadow, Toruń, tel. 509 183 377, www.zespolshadow.pl
Zespół Muzyczny Axel, Toruń, tel. 697-395-347 , www.zespol-axel.pl
Zespół Muzyczny Rafmuz, Toruń, tel. 601-641-730, www.rafmuz.pl
Zespół Muzyczny Klip, Toruń, tel. 692 371 587, www.klip.com.pl
Zespół Muzyczny Saxspace, tel. 791 516 540,www.saxspace.pl
Zespół Audio Live, tel. 504 485 901, www.audiolive.pl

 

CATEGORY Polecam

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress