Fotografia chrztu

 Fotograf na chrzest Bydgoszcz i okolice | Zdjęcia na chrzcie | Fotografia uroczystości chrztu | Fotograf na chrzciny
Fotografia chrztu cennik | Oferta cenowa sesji fotograficznej na chrzcie | Cena zdjęć na chrzcie


Chrzest Święty to pierwszy w życiu sakrament dziecka i pierwsze duchowe przeżycie całej rodziny. Znak krzyża kreślony na czole dziecka przez rodziców i rodziców chrzestnych, polanie główki dziecka wodą święconą przez kapłana, nałożenie dziecku szatki przez mamę chrzestną czy zapalenie świecy przez tatę chrzestnego to wyjątkowe momenty, emocje i wzruszenia…
Zdjęcia z chrztu są wyjątkową, rodzinną pamiątką na całe życie. Zdjęcia podczas chrztu wykonuję na terenie Bydgoszczy i okolicznych miejscowości, całym województwie kujawsko pomorskim, w dowolnym wybranym przez rodziców wariancie:


 
Wariant 1 – reportaż fotograficzny podczas uroczystości chrztu w kościele oraz zdjęcia pozowane po zakończeniu liturgii: zdjęcia dziecka z rodzicami, z rodzicami chrzestnymi, z dziadkami oraz wspólne zdjęcie z całą rodziną. Cena sesji 450 zł | 40 zdjęć w wersji elektronicznej na płycie DVD.
 
Wariant 2 – reportaż fotograficzny podczas uroczystości chrztu w kościele oraz zdjęcia pozowane po zakończeniu liturgii: zdjęcia dziecka z rodzicami, z rodzicami chrzestnymi, z dziadkami oraz wspólne zdjęcie z całą rodziną oraz dla wszystkich chętnych w dowolnej konfiguracji oraz dowolnej ilości. Sesja fotograficzna podczas przyjęcia rodzinnego w domu lub lokalu, w ogródku lub w bliskim sąsiedztwie lokalu (zdjęcia pozowane) | czas trwania: 3h po zakończeniu uroczystości w kościele | cena sesji 800 zł | 70 zdjęć zdjęć w wersji elektronicznej na płycie DVD. Każda kolejna godzina sesji – cenę stalam indywidualnie.
 
Ceny dotyczą lokalizacji miasto Bydgoszcz i najbliższa okolica.
 
Cenę sesji podczas świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, ustalam indywidualnie.
 
Sesja fotograficzna podczas chrztu może być oryginalnym prezentem dla dziecka od rodziców chrzestnych, dziadków lub gości.
 
Polecam sesje dziecięce w plenerze w innym dniu niż dzień uroczystości chrztu, zdjęcia dziecka z rodzicami z rodzeństwem z babciami i dziadkami.
 
Możliwe jest zamówienie odbitek w dowolnym formacie oraz fotoalbumu: cennik.
 
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z sesji fotograficznych podczas sakramentu chrztu świętego: galeria

 

CATEGORY Oferta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress