Oferta cenowa fotografii noworodkowej, dziecięcej i rodzinnej


Oferta sesji noworodkowych, niemowlęcych, dziecięcych i rodzinnych | Oferta cenowa sesji dziecięcych
Oferta fotografii noworodkowej, niemowlęcej i dziecięcej | Cena sesji noworodkowej | Cennik sesji noworodkowej


Zapraszam Państwa na sesje noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne w specjalnie przystosowanym dla najmłodszych modeli w studio fotograficznym, w plenerach oraz w innych atrakcyjnych dla dzieci lokalizacjach. Profesjonalne podejście i duże doświadczenie fotografa prowadzącego studio fotografii noworodkowej i dziecięcej w Bydgoszczy od 2008 roku. Sesje dziecięce i dziecięce sesje okolicznościowe można dowolnie konfigurować, łączyć ze sobą i dostosowywać do swoich potrzeb, oczekiwań i budżetu. Sesja może być wykonana dla jednego dziecka lub jako sesje z rodzeństwem, z rodzicami.


Sesja noworodkowa Cena: 600 zł, (noworodek od 5 do 14 dnia po urodzeniu dziecka | optymalnie 7-10 doba), sesja w studio, czas trwania sesji do 4h (z karmieniem, przewijaniem i tuleniem maluszka). Podczas sesji noworodkowej przygotowuję 3-4 stylizacje, wykonuję zdjęcia dziecka, zdjęcia dziecka z mamą/tatą/rodzicami, po zakończeniu sesji noworodkowej otrzymujecie Państwo 10 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD, 10 odbitek w formacie 15 x 23cm. Możliwe jest zamówienie większej ilości stylizacji, większej liczby ujęć, zdjecia z rodzeństwem, zdjęcia z pieskiem/kotkiem (w cenie 50 zł za ujęcie) oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu cennik fotoalbumów.
 
Sesja noworodkowa wyjazdowa Lifestyle Cena od 450 zł (noworodek, niemowlę i dzieci), sesja w mieszkaniu rodziców, obejmuje reportaż z życia rodziny, pełen naturalnych kadrów, zdjęcia dziecka w jego naturalnym otoczeniu, czas trwania sesji do 2h (z karmieniem, przewijaniem i tuleniem maluszka). Podczas sesji lifestyle otrzymujecie Państwo 20 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Możliwe jest zamówienie większej ilości ujęć, odbitek w innym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu.
 
Sesja dziecięca | Sesja rodzinna | Sesje dziecięce i rodzinne w prezencie | Sesje roczkowe | Sesje urodzinowe Cena od 400 – 500 / 500 – 600 / 600 -700 zł, sesja w studio lub w plenerze lub w mieszkaniu rodziców, domowy ogródek, park, plac zabaw, Family Park lub inna wspólnie ustalona lokalizacja, czas trwania sesji do 2h, po zakończeniu sesji rodzinnej otrzymujecie Państwo 15/20/25 zdjęć w pełnej rozdzielczości na płycie DVD. Podczas sesji wykonuję zdjęcia dziecka, zdjęcia rodzinne, zdjęcia dziecka z mamą/tatą/rodzicami/z rodzeństwem. Możliwe jest zamówienie większej liczby ujęć oraz odbitek w dowolnym formacie oraz zamówienie dziecięcego fotoalbumu.
 
Sesja podczas Chrztu świętego | Oferta cenowa
 
Sesja z okazji Pierwszej komunii świętej | Oferta cenowa
 
odbitka na papierze fotograficznym 15 x 21cm lub 15 x 23cm – 3 zł
odbitka na papierze fotograficznym 21 x 30cm – 6 zł
 
Sesje wyjazdowe: kosz dojazdu z Bydgoszczy 0,9 zł / 1km
 


Zdjęcia noworodkowe i dziecięce – zgoda rodziców
Moje fotografie to moja wizytówka. Zdjęcia pozwalają mi prezentować twórczość jako portfolio i promować moją działalność fotograficzną. Przed sesją dziecięcą ustalam z rodzicami czy kilka wybranych zdjęć może znaleźć się na mojej stronie www i podpisuję umowę w tym zakresie: zgoda rodziców na umieszczenie zdjęć dziecka na stronie internetowej. Jeśli nie życzycie sobie Państwo na umieszczenie zdjęć dziecka na mojej stronie, proszę o taką informację podczas umawiania się na sesję.
    

CATEGORY Dziecko, Oferta

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress