Najpiękniejsze miejsca na sesje ślubną w Bydgoszczy i okolicy

Plener ślubny | Sesja ślubna w plenerze | Zdjęcia ślubne w plenerze | Plener ślubny w Bydgoszczy i okolicy

 


Ślub i wesele to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu kobiety i mężczyzny. Długo oczekiwana chwila, wszystko przygotowane z największą starannością, wyjątkowe emocje, uczucia, wzruszenia, radości, toasty i życzenia, to wydarzenie zapadnie w pamięci Waszej rodziny i znajomych na całe życie.
Uzupełnieniem zdjęć podczas ślubu i wesela jest sesja ślubna w plenerze, która odbywa się w innym dniu, dobrze zaplanowana i zorganizowana, w najblliższej okolicy lub jako sesja wyjazdowa w dowolny zakątek Polski lub Europy, w miejsca bliskie Waszemu sercu, Waszych wspomnień lub z Waszych marzeń. Sesje plenerowe podczas dnia lub zdjęcia nocą, plener miejski lub poza miastem, plener romantyczny i spokojny lub aktywny i spontaniczny. To jest Wasz plener, jestem do Waszej dyspozycji, aby miejsca pleneru spełniały Wasze oczekiwania, aby miejsca Was dobrze nastrajały i prezentowały się dobrze na Waszych fotografiach.
Bydgoszcz i najbliższa okolica to miejsca ciekwych plenerów ślubnych, nie są to lokalizacje typu: nad morzem, w górach, Pałac Krowiarki lub Paryż. Bydgoszcz jest miejscem wyjątkowym, secesyjna architektura, piękne parki, bulwary nad Brdą, nadbrzeża Kanału Bydgoskiego, most na Wiśle, mosty, kładki, śluzy na Brdzie i Kanale Bydgoskim. Na uwagę zasługują: Wyspa Młyńska, Stare Miasto, ulice: Długa, Gdańska, Dworcowa, Cieszkowskiego, dworzec Bydgoszcz Główna. Niesamowitą sesję ślubną można wykonać w Parku w Ostromecku, w Parku w Lubostroniu, w bydgoskich parkach: Witosa, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego. Polecam urokliwy teren w kamieniołomie i nad jeziorkiem w Piechcinie, malownicze tereny nad Zalewem Koronowskim.

 
fotograf bydgoszcz

fotografia ślubna bydgoszcz

fotograf na ślub bydgoszcz

fotograf ślubny bydgoszcz

najlepszy fotograf ślubny bydgoszcz

ostromecko plener ślubny

plener ślubny bydgoszcz

plener ślubny bydgoszcz okolica

plener ślubny w ostromecku

plener ślubny wyspa młyńska

plenery ślubne bydgoszcz

plenery ślubne w bydgoszczy

sesja industrialna bydgoszcz

sesja ślubna nad wisłą

sesja ślubna w ostromecku

CATEGORY

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress