Sesja dziecięca w prezencie

Sesja dziecięca w prezencie | Sesja noworodkowa na prezent | Sesja rodzinna w prezencie | Sesja fotograficzna oryginalnym pomysłem na prezent
Sesja fotograficzna na roczek dziecka w prezencie | Dziecięca sesja urodzinowa w prezencie

 
Sesja noworodkowa, dziecięca, okolicznościowa lub rodzinna mogą być oryginalnym prezentem dla dziecka, dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Jeśli zastanawiacie się Państwo co podarować dziecku z okazji przyjścia na świat, Sakramentu Chrztu Świętego, urodzin, imienin, Pierwszej Komunii Świętej, aby prezent był jedyny i niestandardowy, ponadczasowy.
Wybierzcie upominkową dziecięcą lub rodzinną sesję fotograficzną.
W przypadku zamówienia pełnej obsługi fotograficznej na chrzcie lub podczas pierwszej komunii świętej konieczna jest rezerwacja terminu sesji.
Wartość upominkowej sesji fotograficznej ustalacie Państwo samodzielnie, nie musicie okreslać miejsca sesji fotograficznej czy studio, czy plener czy mieszkanie rodziców to rodzice dziecka wspólnie z fotografem określą termin i miejsce sesji, oczekiwania w zkresie pomysłów, stylizacji, czy tylko oczekują zdjęcia na płytcie czy album fotograficzny a może zdjęcie w dużym formacie na płótnie w ramach określonego budżetu.
Zamawiając sesję zdjeciową w prezencie otrzymujecie Państwo indywidualny podarunkowy Voucher np. z dedykacją lub zdjęciem bliskiej osoby.
Jeśli jesteście Państwo spoza Bydgoszczy, zza granicy to formalności załatwiamy telefonicznie i poprzez e-mail, a Voucher do Państwa przesyłam pocztą.
  
sesja-dziecieca-prezent

sesja-fotograficzna-prezent

sesja-fotograficzna-w-prezencie-bydgoszcz

sesja-noworodkowa-prezent

sesja-rodzinna-prezent

sesje-niemowleca-prezent

CATEGORY Dziecko

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress