Sesja ślubna w prezencie

Sesja ślubna w prezencie | Plener ślubny w prezencie dla Młodej Pary | Zdjęcia ślubne w prezencie | Oryginalny prezent ślubny
Fotografia ślubna na prezent | Pomysł na prezent ślubny | Zdjęcia ślubne dla Nowożeńców w prezencie | Darmowa sesja ślubna

 
Fotoreportaż na ślubie i weselu, sesja ślubna w plenerze, sesja narzeczeńska, albumy, fotoalbumy lub fotoksiązki mogą być oryginalnym prezentem dla Młodej Pary. Jeśli zastanawiacie się Państwo co podarować Nowożeńcom, aby prezent był jedyny i niestandardowy. Jeśli Państwa goście weselni pytają Was jaki chcielibyście otrzymać prezent.
Wybierzcie upominkową ślubną sesję fotograficzną.
W przypadku zamówienia pełnej obsługi fotograficznej na ślubie i weselu konieczna jest rezerwacja terminu sesji. Wartość upominkowej sesji fotograficznej ustalacie Państwo samodzielnie, nie musicie okreslać miejsca pleneru slubnego, to nowożeńcy wspólnie z fotografem określą termin i miejsce sesji ślubnej lub sesji narzeczeńskiej.
Zamawiając sesję zdjeciową w prezencie otrzymujecie Państwo indywidualny podarunkowy voucher, przykładowe realizacje znajdują się na zdjęciach poniżej lub indywidualny voucher, zaprojektowany specjalnie dla młodej pary z indywidualną dedykacją, niepowtarzalnym wzornictem lub zdjęciem młodej pary, w ersji klasycznej nowoczesnej, bardzo ekskluzywnej.
Jeśli jesteście Państwo spoza Bydgoszczy, zza granicy formalności załatwiamy telefonicznie i poprzez e-mail, a voucher do Państwa przesyłam pocztą.

 
sesja-slubna-sponsorowana

sesja-slubna-tfp

sesja-slubna-w-prezencie

zdjecia-slubne-bezplatne

zdjecia-slubne-darmowe

zdjecia-slubne-gratis

zdjecia-slubne-na-prezent

sesja-slubna-bezplatna

sesja-slubna-darmowa

sesja-slubna-gratis

sesja-slubna-na-prezent

zdjecia-slubne-tfp

zdjecia-slubne-w-prezencie

CATEGORY Śluby

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress