Rekwizyty do sesji noworodkowej

Rekwizyty do sesji noworodkowej | Rekwizyty do zdjęć noworodkowych | Rekwizyty do fotografii noworodkowej | Fotografia noworodkowa | Studio fotografii noworodkowe | Propsy | Rekwizyty do sesji dziecięcej

Zapraszam do obejrzenia i zakupu rekwizytów do sesji noworodkowej, niemowlęcej i dziecięcej.

Polecam skrzynki i skrzyneczki – drewniane i metalowe, wiadra drewniane i metalowe, beczki, szuflady, kosze wiklinowe, drewniane i metalowe, łóżeczka, ubranka dla dziewczynek i chłopców, czapeczki.Rekwizyty można wykorzystać do sesji noworodkowej, sesji niemowlęcej, sesji dziecięcej, do dekoracji domu, ogródka, balkonu, tarasu, biura.

Podane wymiary są przybliżone. Przedmioty nie są nowe, są używane lub nie używane. W różnym stanie wizualnym i technicznym. Część rekwizytów jest postarzanych i stylizowanych na potrzeby sesji fotograficznych. Jeśli masz wątpliwości – proszę nie kupuj. Zapraszam do zakupu zdecydowane osoby.

Nie wystawiam faktur, nie wystawiam paragonów, sprzedaję jako osoba prywatna.

Odbiór osobisty lub + koszt wysyłki.

Jeśli jest Pani – Pan zdecydowana na zakup jakiegoś rekwizytu, prześlij proszę zamówienie – wiadomość na maila: poczta@nalewajk.pl , podając numer i nazwę przedmiotu lub kilku przedmiotów.

Jeśli przedmiot będzie dostępny – w wiadomości zwrotnej podam numer konta bankowego oraz poproszę o dane do wysyłki. W temacie przelewu proszę podaj swoje imię i nazwisko – to samo co w wiadomości @ oraz nazwę przedmiotu tak abym przyporządkował przedmiot.
Nie zwlekaj z płatnością.
Jeśli rozmyśliłaś się / rozmyśliłeś się – napisz proszę, rezygnuję, bo ktoś inny czeka na wymarzony rekwizyt.
Będę starał się aktualizować status sprzedaży przedmiotów.

ubranka wełniane do sesji niemowlęcej | cena 50 pln za całość