Nazywam się Piotr Nalewajk. Po prostu Piotr

Jestem fotografem. Na sesji poszukuję wyjątkowej estetyki, dostrzegam piękno, podejmuję wyzwania, zatrzymuję w kadrze emocje, wydarzenia i uczucia. Staram się być niewidoczny, ale być w odpowiednim miejscu, we właściwym czasie i z ciekawej perspektywy. Zawodowo fotografuję od 2008 roku, pomimo wieloletniego doświadczenia nie ulegam rutynie, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, bez standardów. Stawiam na jakość a nie jakoś. Pracuję dla wymagających klientów.

Stawiam na klasykę z nutką nowoczesności

Mieszkam w Bydgoszczy, ale fotografuję w całej Polsce, wszędzie tam gdzie mogę uwiecznić na zdjęciach wyjątkowe historie, wyjątkowych ludzi i wyjątkowe miejsca.

Prowadzę działalność gospodarczą. Specjalizuję się w kilku tematach fotograficznych, m.in.: fotografia ślubna, zdjęcia wnętrz i nieruchomości, sesje biznesowe, sesje fotograficzne z drona, zdjęcia okolicznościowe. Jeśli moje fotografie zaciekawiły Państwa, jeśli mój sposób patrzenia na ludzi, emocje i wydarzenia, jeśli moje postrzeganie otaczającej przestrzeni wzbudziły Wasze zainteresowanie, zapraszam do kontaktu i do omówienia Waszej sesji fotograficznej.

Mój instagram