Fotografia wnętrz i  nieruchomości - oferta

Polecam sesje fotograficzne wnętrz i nieruchomości. Wykonuję sesje fotograficzne dla osób i firm, którzy atrakcyjność i wyjątkowość wnętrz oraz architektury budynków chcą zaprezentować na zdjęciach. Fotografuję obiekty mieszkaniowe, usługowe, biurowe, przemysłowe o rożnej wielkości, przeznaczeniu i specyfice. Fotografuję małe i duże mieszkania, apartamenty i domy, hotele i pensjonaty, lokale usługowe, budynki użyteczności publicznej, biura i biurowce, sklepy i pasaże handlowe, galerie handlowe i centra handlowe. Hale fabryczne i obiekty przemysłowe. Fotografuję detale architektoniczne, małą architekturę, elementy wystroju wnętrz i elementy krajobrazu. Wykonuję zdjęcia wewnątrz budynków i na zewnątrz, obiektów do sprzedaży, dzierżawy i na wynajem. Fotografuję budynki w trakcie procesu inwestycyjnego i po jego zakończeniu, również poszczególne fazy budowy na potrzeby dokumentacji technicznej. Wykonuję zdjęcia wyposażenia wnętrz (np. stolarka drzwiowa i okienna, bramy garażowe, podłogi, schody, kominki, daszki, elementy konstrukcyjne dachów, instalacje cw., co, gazowe, instalacje technologiczne i wiele, wiele innych obszarów związanych z budową i wyposażeniem budynków i budowli.

fotografia nieruchomości oferta

Wykonuję zdjęcia dla właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, deweloperów, agentów nieruchomości, biur nieruchomości, pośredników, inwestorów, wykonawców, architektów i rzeczoznawców budowlanych. Wykonuję sesje fotograficzne dla producentów materiałów budowlanych, producentów akcesoriów i armatury przemysłowej, producentów wyposażenia wnętrz oraz wytwórców konstrukcji budowlanych.
Prowadzę działalność gospodarczą od 2008 roku i na swoje usługi wystawiam faktury.

Ceny sesji nieruchomości są zróżnicowane, zależą m.in. od metrażu/kubatury obiektu, ilości pomieszczeń, od aranżacji wnętrz, ilości zdjęć konkretnych pomieszczeń oraz zdjęć w całym budynku, czasochłonności podczas obróbki/retuszu zdjęć, czasu dojazdu na sesję/odległości.

Koszt sesji nieruchomości ustalam indywidualnie. Orientacyjne ceny sesji mieszkań, domów na sprzedaż lub na wynajem oraz biur, sklepów, lokali usługowych przedstawiają się następująco:

Małe mieszkanie | 10 zdjęć | cena: 300 zł
Mieszkanie, apartament, mały domek | 15 zdjęć | cena: 400 zł
Duże mieszkanie, dom | 20 zdjęć | cena: 600 zł
Mini sesja małego biura lub sklepu | 8 zdjęć | cena: 300 zł
Małe biuro, mały sklep, mały lokal usługowy | 15 zdjęć | cena: 400 zł
Biuro, sklep, lokal usługowy | 20 zdjęć | cena: 600 zł
Możliwe jest zamówienie większej ilości zdjęć.
Inne nieruchomości – wyceny sesji dokonuję indywidualnie

fotograf nieruchomości oferta

Najczęściej zadawane pytania podczas uzgadniania sesji nieruchomości
Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia?
Czas oczekiwania na zdjęcia jest uzależniony ilości zleceń jakie mam w danym okresie. Zdjęcia z małych sesji przygotowuję na drugi lub trzeci dzień. Większe zlecenia przygotowuję w ciągu kilku, kilkunastu dni. Podczas uzgodnień informuję Klientów o orientacyjnym czasie oczekiwania na zdjęcia.

Cena brutto, obejmuje zdjęcia w wersji elektronicznej – przesłane do Klienta pocztą elektroniczną, fotografie poddane komputerowej obróbce, sesja na terenie Bydgoszczy (sesje nieruchomości i wnętrz wykonuję na terenie całej Polski).

sesja nieruchomości oferta