Sesja narzeczeńska

Wyjątkowa pamiątka

Zdjęcia narzeczeńskie w plenerze

Zdjęcia narzeczeńskie | Plener narzeczeński | Sesja przedślubna

Sesja narzeczeńska to fotograficzny aperitif przed najważniejszym dniem w Waszym życiu. Okazja do oswojenia się z aparatem fotograficznym i fotografem, możliwość przetestowania makijażu ślubnego i/lub fryzury ślubnej. To wreszcie możliwość do spędzenia czasu narzeczonych, oryginalna randka, w ciekawym miejscu, okazja do wykonania ciekawej fotograficznej pamiątki.
Realizuję sesje narzeczeńskie w dowolnym terminie, np. na rok lub kilka miesięcy przed ślubem, nie rekomenduję sesji narzeczeńskich w ostatnim tygodniu przed ślubem, gdyż uwaga przyszłych nowożeńców jest zwykle skupiona na zbliżającej się uroczystości. Wykonuję sesje przedślubne wiosną, latem, jesienią i zimą – z ostatnio wymienioną porą roku bywa różnie – cóż taki mamy klimat – jak powiedział klasyk. Możemy wykonać sesję urozmaiconą czyli 1-2-3 mini sesje narzeczeńskie – jestem do Waszej dyspozycji.
Sesje możemy zrealizować w dowolnym miejscu – ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. Wykonuję sesje miejskie np. parki, romantyczne uliczki stare miasta, klatki schodowe, bulwary nad wodą, mosty, obiekty industrialne | na terenie mojej Bydgoszczy lub Waszego miasta lub innego – dowolnego, z którym macie miłe wspomnienia albo zamierzacie spędzić czas w nowym miejscu. Sesja może się odbyć poza miastem, tereny wiejskie, pola, łąki, lasy, dzika przyroda i plenery nad wodą. Polecam plenery nad morzem, w górach lub za granicą, plenery dzienne i plenery po zachodzie słońca w blasku świateł miasta.
Miejsce sesji narzeczeńskiej może być powiązane z Waszą pasją, Waszą profesją, ulubionym sposobem spędzania Waszego wolnego czasu. Wasz plener narzeczeński może być romantyczny, spontaniczny, z poczuciem dystansu, z dużą dawką Waszych emocji i Waszej energii. Na sesji obowiązuje bardzo swobodna atmosfera, pełen luz właśnie tak odkrywam to co w Was jest najpiękniejsze.
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do przygotowania zaproszeń i zawiadomień ślubnych, przygotowania podziękowań dla rodziców i gości weselnych, fotografie mogą być wykorzystane do przygotowania prezentacji multimedialnej na weselu oraz indywidualnego wystroju sali weselnej.