Fotoreportaże

Sesje fotograficzne podczas spotkań i uroczystości rodzinnych, spotkań firmowych, biznesowych. Zdjęcia naturalne, swobodne, bez pozowania i bez ustawiania.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

fotografia nieruchomości oferta

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna to wyjątkowe emocje i uczucia, to dostrzeganie piękna i wyczucie chwili. Sesja ślubna jest połączeniem doświadczenia i umiejętności fotografa, to zaufanie i odpowiedzialność za powierzone zadanie.

Najpiękniejsze fotografie ślubne to takie, które są pięknym wspomnieniem najbardziej wyjątkowego dnia w życiu kobiety i mężczyzny, są spojrzeniem na ulotne chwile, dostrzeżeniem piękna, ujęciem naturalnych uczuć i piękna. To coś więcej niż prawidłowo naświetlony lub zapisany kadr fotograficzny, wykonany przy pomocy najlepszego aparatu. Najlepsze fotografie ślubne to takie, do których powraca się przy okazji uroczystości rodzinnych, świąt, kolejnych rocznic ślubu, romantycznych wieczorów spędzanych we dwoje i tak zupełnie bez okazji. Wyjątkowe zdjęcia ślubne to takie, które wywołują uśmiech, wzruszenia, takie, które są w wielu albumach w rodzinie, już na zawsze. Bo są najbardziej niezwykłą rodzinną pamiątką, im starsze tym cenniejsze, bezcenne pozostające czasami jedyną pamiątką.

Zapraszam Was do mojego świata zdjęć ślubnych reportażowych i plenerowych oraz zdjęć narzeczeńskich. Jeśli szukasz fotografa na swój ślub zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Sprawdź ofertę

Fotografia pierwszej komunii

Fotoreportaż w dniu pierwszej komunii świętej – całodzienna sesja fotograficzną jednego dziecka dla jednej rodziny. Fotografie dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie dobrą fotografię, dla których zdjęcia są wyjątkową pamiątką rodzinną. Sesja obejmuje reportaż fotograficzny: zdjęcia w mieszkaniu rodziców (błogosławieństwo rodziców, wspólne zdjęcia z rodzicami, rodzicami i chrzestnymi z dziadkami), zdjęcia przed kościołem oraz w kościele (o ile jest taka możliwość), życzenia, wspólne zdjęcie z rodziną, rodzicami, rodzicami chrzestnymi przez kościołem /przed ołtarzem – w zależności o oczekiwań rodziców i możliwości wykonania tych zdjęć bezpośrednio po mszy lub przed/po majowym nabożeństwie. Zdjęcia podczas spotkania rodzinnego (przed obiadem lub po obiedzie lub/i przed deserem) w domu lub w lokalu lub w bliskim sąsiedztwie jako mini plener fotograficzny gości i dziecka.

Sprawdź ofertę

Fotografia sakramentu chrztu

Chrzest Święty to pierwszy w życiu sakrament dziecka i pierwsze duchowe przeżycie całej rodziny. Znak krzyża kreślony na czole dziecka przez rodziców i rodziców chrzestnych, polanie główki dziecka wodą święconą przez kapłana, nałożenie dziecku szatki przez mamę chrzestną czy zapalenie świecy przez tatę chrzestnego to wyjątkowe momenty, emocje i wzruszenia…

Zdjęcia z chrztu są wyjątkową, rodzinną pamiątką na całe życie. Fotoreportaż podczas chrztu wykonuję na terenie mojego miasta Bydgoszczy oraz w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Sprawdź ofertę

Fotografia 18. urodzin

Fotoreportaż podczas 18-tych urodzin, wyjątkowa pamiątka z jedynego w życiu – emocjonalnego spotkania ze znajomymi i rodziną. Jeśli zbliżają się Twoje osiemnaste urodziny i chciałabyś / chciałbyś mieć piękne fotograficzne wspomnienia. Jeśli chcielibyście mieć na zdjęciach emocje, ekspresyjne miny i spojrzenia, niepowtarzalne sytuacje – zabawa, konkursy i niespodzianki – napisz lub zadzwoń – omówimy Twoje oczekiwania. Nie ma znaczenia czy osiemnastkę organizujesz w lokalu czy będzie to domówka, nie ważne czy będzie to impreza w małym gronie czy będzie to największa zabawa w Twojej okolicy – liczy się szalona zabawa z Twoimi bliskim, bo 18 lat można mieć tylko raz w życiu.

Z uwagi na bardzo osobisty charakter imprez 18-tkowych nie publikuję zdjęć w sieci, są tak spontaniczne, szalone i magiczne, że pozostają tylko w Waszych prywatnych archiwach i Waszych gości.

Sprawdź ofertę

Fotografia jubileuszy

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add a shape dividers, increase engagement with call to action, add animations and more.

Sprawdź ofertę

Fotografia imprez firmowych

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add a shape dividers, increase engagement with call to action, add animations and more.

Sprawdż ofertę

Fotografia spotkań biznesowych

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add a shape dividers, increase engagement with call to action, add animations and more.

Sprawdź ofertę