Fotografia nieruchomości i wnętrz

Zdjęcia małych i dużych nieruchomości, wnętrz do sprzedaży i na wynajem. Fotografie z poziomu terenu i zdjęcia z drona. Właściwe spojrzenie fotografa z dużym doświadczeniem.

Nieruchomości w odpowiednim świetle, z najlepszej perspektywy, aby zachwycały…

W nieruchomościach liczy się bardzo dobre pierwsze wrażenie. Jeśli pierwsze zdjęcie naszej oferty w ogłoszeniu nie zaintryguje potencjalnego klienta, to raczej nie zainteresuje pozostałą częścią oferty. Większość mieszkań jest pięknie zaaranżowanych i funkcjonalnie wyposażonych, sztuką jest przedstawić dobrą ofertę czyli zaprezentować piękne zdjęcia obiektu, stworzyć przyciągający uwagę nagłówek ogłoszenia oraz zwięzły i rzeczowy opis. A cena? No cóż…, czasami jest za wysoka, wówczas nieruchomość czeka na sprzedaż wiele miesięcy a nawet lat lub czeka na obniżkę ceny, a czasami jest za niska i wtedy wzbudza podejrzenia. Moim zdaniem cena nieruchomości powinna uwzględniać jesj wartość, podobne oferty konkurencji i zawierać niewielką część na negocjacje.
Polecam sesje fotograficzne mieszkań, domów, apartamentów oraz innych nieruchomości do sprzedaży i na wynajem. Sesje zdjęciowe dla prywatnych właścicieli nieruchomości, klientów biznesowych oraz pośredników w obrocie nieruchomościami.

Fotografuję:
o Mieszkania do sprzedaży i na wynajem | Małe, duże i bardzo duże mieszkania, apartamenty i penthouse;
o Domy, wille i pałace;
o Hotele (również pięciogwiazdkowe), motele, pensjonaty, apartamenty na wynajem, kwatery prywatne, sanatoria, domy wczasowe, ośrodki wypoczynkowe;
o Restauracje, puby, bary, kawiarnie (polecam fotografię kulinarną – menu: galeria);
o Dyskoteki, kluby nocne;
o Hale sportowe, stadiony, kluby sportowe, siłownie, kluby fitness;
o Sale teatralne, kina, opery, filharmonie, sale koncertowe, sale widowiskowe i inne placówki kulturalne;
o Gabinety lekarskie, szpitale, kliniki, przychodnie;
o Małe i duże sklepy, sklepy wielkopowierzchniowe, galerie handlowe, centra handlowe.
o Magazyny, hale przemysłowe, hale fabryczne, zakłady pracy, firmy produkcyjne i firmy usługowe, biurowce i biura.

Wykonuję:
o Sesje wizerunkowe wnętrz dla: architektów, stylistów wnętrz, producentów wyposażenia wnętrz oraz firm usługowych;
o Zdjęcia procesów produkcyjnych, linii produkcyjnych, stanowisk pracy
o Sesje nieruchomości w trakcie budowy lub remontu | Zdjęcia etapów prac budowlanych i wykończeniowych | Zdjęcia jako dokumentacja lub do celów edukacyjnych;
o Zdjęcia do katalogów, folderów reklamowych, na strony www, blogi, profile na Instagramie i Facebooku, na portale ogłoszeniowe, np. Otodom, Olx, Booking, AirBnB.