Fotografie z drona

Zdjęcia z lotu ptaka. Fotografie z wysokości budynków, osiedli mieszkaniowych, dróg, mostów, działek, pól, lasów i innych nieruchomości.

Zdjęcia z wysokości

Sesje fotograficzne z drona | Zdjęcia nieruchomości z wysokości | Fotografie miast i wsi | Inspekcje i inne usługi dronem

Zdjęcia z drona to znakomite uzupełnienie sesji fotograficznych nieruchomości wykonanych z poziomu terenu. Działki, osiedla, wsie, fragmenty miast, pola, lasy, łąki, domy, bloki, biurowce, hotele, restauracje, magazyny, fabryki, zakłady usługowe i produkcyjne, budynki, budowle, infrastruktura – można a właściwie warto pokazać z różnych, często zaskakujących perspektyw.
Fotografie z drona dają pełen obraz obszaru, przestrzenne spojrzenie na okolicę i podkreślają walory lokalizacji. Zdjęcia z wysokości przyciągają uwagę, sprawiają, że prezentacja fotograficzna jest wszechstronna i kompletna.
Funkcjonujemy w czasach komunikacji obrazem, można o nieruchomości powiedzieć wiele słów. Wystarczy kilka zdjęć aby przekazać to samo, tylko w atrakcyjny i nowoczesny sposób.
Funkcjonujemy w czasie pandemii, ograniczonych spotkań – nawet lokautu, braku czasu. Zdjęcia z drona zastąpią każdą wstępną wizytę klienta – inwestora. Zdjęcia z drona pokazują nieruchomość jak na dłoni. Oglądający fotografie ma poczucie jakby tam był osobiście, ma do dyspozycji klasyczne kadry z linii horyzontu, z każdego kierunku świata, zdjęcia prostopadłe do powierzchni z małej lub dużej wysokości, panoramy 180 oraz 360.
Polecam kompleksowe sesje nieruchomości – zdjęcia wnętrz, fotografie obiektów na zewnątrz z poziomu terenu i zdjęcia nieruchomości z wysokości. Zapraszam do obserwowania moich profili na Instagramie: @fotoprimo (zdjęcia nieruchomości) i @piotr.nalewajk (zdjęcia z drona).