Fotografia biznesowa

Zdjęcia portretowe, sesje wizerunkowe, fotografia korporacyjna, eventy firmowe

Nazywam się Piotr Nalewajk, jestem fotografem, specjalizuję się w fotografii biznesowej. Wykonuję fotografie osób, wnętrz, nieruchomości oraz wydarzeń w przestrzeni biznesowej. Sesje biznesowe realizuję na terenie Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Włocławka, Inowrocławia i całego województwa kujawsko-pomorskiego.

zdjęcia firm bydgoszcz

Portret biznesowy

Naturalne zdjęcia portretowe podstawą w budowaniu wizerunku firmy i marki osobistej.

Polecam portrety biznesowe dla właścicieli firm, kadry zarządzającej i pracowników firm, dla osób z grupy wolnych zawodów, artystów, sportowców, polityków, osób działających w organizacjach pozarządowych. Zdjęcia portretowe do wykorzystania w tradycyjnych publikacjach drukowanych, na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie – na zdjęciu profilowym na Facebooku lub Instagramie, na stronie www – w zakładce o mnie, na stronie tytułowej, przy publikacji artykułu w branżowym piśmie.

fotografie biznesowe bydgoszcz
sesja biznesowa

Spotkania biznesowe, eventy firmowe

Targi i wystawy, konferencje i pokazy, imprezy integracyjne.

Reportaże fotograficzne z targów i wystaw oraz prezentacji produktowo-usługowych. Zdjęcia z eventów, spotkań integracyjnych w gronie pracowników, klientów i gości – fotografie z części oficjalnej spotkania i części rekreacyjno-rozrywkowej. Fotoreportaże z konferencji, szkoleń, jubileuszy firmowych i podsumowań roku.

zdjęcia korporacyjne bydgoszcz

Zdjęcia procesów produkcyjnych

Sesje fotograficzne związane z procesami wytwarzania, handlem, magazynowaniem i usługami.

Sesje fotograficzne dla firm jednoosobowych oraz dla małego i dużego biznesu, Zdjęcia pracowników na stanowisku pracy, zdjęcia procesów takich jak: wytwarzanie, montaż, naprawa, obsługa, transport, składowanie, magazynowanie. Fotografie detali oraz ujęcia w szerokim i bardzo szerokim planie. Zdjęcia z poziomu terenu i z wysokości.

bydgoszcz fotograf
fotograf biznesowy
sesje biznesowe bydgoszcz
zdjęcia firm

Sesje fotograficzne wnętrz

Sesje fotograficzne wnętrz związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zdjęcia wnętrz pomieszczeń handlowych, usługowych, magazynowych. W szczególności: sklepy, markety, galerie i centra handlowe, gabinety lekarskie, restauracje, gabinety beauty, pracownie, biura, biurowce, budynki administracyjne i siedziby firm, obiekty reprezentacyjne. Zdjęcia wnętrz obiektów takich jak: hotele, pensjonaty, mieszkania i apartamenty do wynajęcia lub do sprzedaży. Sesje fotograficzne wnętrz magazynów, hal fabrycznych i zakładów produkcyjnych.

sesja biznesowa bydgoszcz

Sesje fotograficzne nieruchomości

Sesje fotograficzne nieruchomości związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej

Sesje fotograficzne nieruchomości na zewnątrz – z poziomu terenu i z wysokości, podczas dnia i w nocy. Zdjęcia obiektów budowlanych podczas budowy i po zakończeniu inwestycji, w szczególności: budynki, mosty, drogi, infrastruktura i obiekty specjalnego przeznaczenia. Zdjęcia terenów: działki, osiedla, miasta, pola, łąki, nieużytki.

zdjęcia biznesowe

Wigilijne spotkania firmowe

Fotoreportaż podczas spotkania wigilijnego dla pracowników firm

Reportażowe zdjęcia podczas wigilijnych, świątecznych spotkań firmowych organizowanych w lokalu, w siedzibie firmy lub innej lokalizacji. Zdjęcia podczas spotkań firmowych dla pracowników z okazji rocznych podsumowań działalności firmy. Fotoreportarze z oficjalnej części spotkania: przemówienia, konferencja, wręczanie nagród oraz zdjęcia atrakcji wieczoru i zabaw integracyjnych pracowników. Sesja fotograficzna pracowników w grupach w swobodnej atmosferze.

wigilia firmowa bydgoszcz
wigilijne spotkania firmowe
fotograf wigilia firmowa

Sesje fotograficzne sportowców

Fotoreportaż podczas spotkania wigilijnego dla pracowników firm

Reportażowe zdjęcia podczas wigilijnych, świątecznych spotkań firmowych organizowanych w lokalu, w siedzibie firmy lub innej lokalizacji. Zdjęcia podczas spotkań firmowych dla pracowników z okazji rocznych podsumowań działalności firmy. Zdjęcia z oficjalnej części spotkania: przemówienia, konferencja, wręczanie nagród oraz zdjęcia atrakcji wieczoru i zabaw integracyjnych pracowników. Sesja fotograficzna pracowników w grupach w swobodnej atmosferze.

Zapraszam do kontaktu