Filmowanie ślubów i wesel

Film ślubny dopełnieniem fotografii. Teledysk ślubny, ujęcia z drona, profesjonalny montaż filmu. Jeden lub dwóch operatorów.

Wyjątkowe emocje, wzruszenia i niezapomniane chwile na filmie

Najlepszy operator filmowy, filmowiec, coraz rzadziej określany jako kamerzysta – kreatywny artysta, doświadczony twórca z pasją i wyobraźnią. Nieszablonowy w działaniu, widzi naturalne piękno, po porostu ekspert w swojej dziedzinie. Potrafi zaplanować, przewidzieć, spojrzeć i zarejestrować obraz i dźwięk – tak aby film był dynamiczny, ciekawie zmontowany, aby wzbudzał emocje i wzruszenia.
Najnowocześniejszy sprzęt filmowy – aparaty rejestrujące obraz w wysokiej rozdzielczości 4K, perfekcyjna stabilizacja obrazu, wysoka jakość dźwięku do obejrzenia na filmie ślubnym. Zapasowe aparaty, zapasowe kopie materiału filmowego – profesjonalne podejście na każdym etapie. Jeden operator lub dwóch operatorów, ujęcia z kilku kamer, ujęcia z wysokości przy użyciu drona są już standardem.
A jaki powinien być film? Ani za długi ani za krótki – to oczywista oczywistość, powinien być w sam raz. To zależy od oczekiwań Młodej Pary, od sposobu filmowania i montażu i od ilości materiały źródłowego. Powinien być ciekawy, stanowić filmowy dokument, zawierać wszystko to co ważne i najważniejsze. Powinien intrygować, wzruszać, być miłym i zaskakującym wspomnieniem oraz uzupełnieniem fotografii ślubnych.
Najważniejszy efekt pracy operatora to film ślubny – filmowy reportaż od przygotowań Pary Młodej do oczepin. Najlepsze i najciekawsze ujęcia, kadry na osoby, wydarzenia, gesty, spojrzenia, detale, atrakcje ślubne, prezentacje, przemówienia i wywiady, z różnej perspektywy, ze zmienną dynamiką akcji, różnych emocji. Uzupełnieniem oferty filmowej jest teledysk ślubny, zwany czasami trajlerem albo po prostu skrótem filmu, który przedstawia najważniejsze momenty tego niepowtarzalnego dnia, esencja wydarzeń, skrócona i nowoczesna wersja wydarzeń z intrygującą muzyką i pomysłowym montażem.
Poza filmem ślubnym oferowane są filmy z pleneru ślubnego, filmy narzeczeńskie, filmowe podziękowania dla rodziców, filmowe zaproszenia ślubne, prezentacje filmowo fotograficzne z dzieciństwa młodej pary.