Fotograf wnętrz i nieruchomości

Zdjęcia mieszkań i domów. Biura, sklepy, restauracje, hotele. Zakłady produkcyjne i usługowe. Hale fabryczne i magazyny. Sesje nieruchomości z wysokości.

Fotografia wnętrz i nieruchomości w Grudziądzu i okolicy

Polecam sesje fotograficzne mieszkań i domów – do wynajęcia lub do sprzedaży. Fotografuję nieruchomości w stanie deweloperskim i wyposażone, również nieruchomości o bardzo wysokim standardzie, luksusowe apartamenty, penthouse i rezydencje. Obiekty komercyjne i biznesowe (biura, hale, fabryczne, sklepy, magazyny, centra handlowe, hotele, restauracje, punkty usługowe, gabinety lekarskie) budynki użyteczności publicznej (urzędy, szkoły).
Fotografuję wnętrza restauracji, kawiarni, pubów, dyskotek, klubów nocnych i barów, lokali weselnych i sal okolicznościowych. Wykonuję sesje fotograficzne takich obiektów jak: karczmy, pijalnie piwa, winiarnie, drink bary, lodziarnie, bary szybkiej obsługi, pizzerie, bistra, food trucki.
Polecam sesje fotograficzne małych, dużych i bardzo dużych obiektów handlowych. Wykonuję zdjęcia wnętrz: marketów, galerii handlowych, centrów handlowych, biurowców, sal konferencyjnych, obiektów wystawienniczo-targowych i innych nieruchomości komercyjnych na terenie całej Polski. Polecam sesje nieruchomości wykonywane z drona.
Pracuję dla wymagających Klientów, w szczególności: prywatnych właścicieli mieszkań i domów, menadżerów obiektów, agentów i pośredników w obrocie nieruchomościami, deweloperów, jednostek samorządowych i państwowych, instytucji kultury, oświaty i sportu, architektów wnętrz, projektantów oraz rzeczoznawców majątkowych. Właścicieli i managerów hoteli, restauracji, pubów, klubów, właścicieli pensjonatów, sklepów, biur i innych obiektów handlowo – usługowo – biznesowych, na terenie całej Polski.
Polecam sesje nieruchomości dla: fliperów, pośredników w obrocie nieruchomości, architektów, projektantów, home stagerów, wykonawców i podwykonawców budowlanych oraz deweloperów.
Sesje fotograficzne nieruchomości w dzień i w nocy. Budynki reprezentacyjne, budynki zabytkowe i nowoczesne – po zmroku posiadają wyjątkowy klimat i unikalny wygląd, czasami bardziej atrakcyjny niż podczas dnia. Pałace, hotele, pensjonaty, restauracje, kluby, kawiarnie, biura, budynki użyteczności publicznej, budynki mieszkalne, domy, apartamentowce, wille ze specjalnie zaprojektowaną iluminacją świetlną. Warto takie budynki pokazać na zdjęciach biznesowych. Polecam zdjęcia budynków po zachodzie słońca w klimatycznym w blasku świateł ulicy, odbicia świateł budynku i otoczenia w tafli jeziora, fontanny, szkła czy lustra, iluminacje świetlne.
Wykonuję zdjęcia obiektu na zewnątrz podczas dnia i po zmierzchu – jeśli obiekt i posiada iluminację świetlną. Fotografuję wnętrza przestrzenie dla klientów/gości, szerokie i wąskie kadry wnętrz, ważne i ciekawe detale. Zdjęcia nocne nieruchomości w ciekawy i profesjonalny sposób prezentują budynek, urozmaicają galerię zdjęć na stronie www, profilu Facebook czy Instagram, portalach ogłoszeniowych: Booking, AirBnB, OLX, OtoDom, Gratka, przyciągają uwagę klientów i partnerów biznesowych.
Sesje fotograficzne wnętrz i nieruchomości w Grudziądzu. Wykonuję sesje fotograficzne w dzielnicach i na osiedlach Grudziądza takich jak: Dębowe Wzgórze, Osiedle Kawalerii Polskiej, Osiedle Lotnisko, Mały Kuntersztyn, Osiedle Mikołaja Kopernika, Mniszek, Owczarki, Rządz, Strzemięcin, Śródmieście, Tarpno, Tuszewo, Wielki Kuntersztyn.Fotografią wnętrz i nieruchomości zajmuję się w całej Polsce, najczęściej w województwie kujawsko pomorskim, miedzy innymi w takich miastach i miejscowościach, jak: Grudziądz, Świecie nad Wisłą, Chełmno, Wąbrzeźno, Radzyń Chełmiński, Brodnica, Kowalewo Pomorskie, Chełmża, Jabłonowo Pomorskie, Tuchola i Golub Dobrzyń. Dojeżdżam na sesje fotograficzne nieruchomości do miast, miasteczek i małych wsi, wszędzie tak gdzie powierzycie mi Państwo fotograficzny temat związany z nieruchomościami.