Fotografia i filmowanie

Fotograf i operator filmowy na ślubie i weselu. Doświadczony zespół, dobra organizacja pracy i współdziałanie. Gwarancja profesjonalnej obsługi w każdym miejscu i warunkach.

Profesjonalny fotograf i operator filmowy

Z dużym doświadczeniem – to oczywisty standard przy wyborze usługi fotograficznej i filmowej na ślubie i weselu. Gwarancja bardzo dobrej współpracy, wysoka kultura pracy i pakiet korzyści dla Młodej Pary.

Fotografia i film to dwa różne sposoby wyrażania piękna, wydarzeń i emocji. Jeśli szukacie Państwo bardzo dobrze współpracujących i zgranych fotografa i kamerzysty, jeśli szukacie pakietu foto-wideo, kompleksowej obsługi fotograficznej i filmowej podczas przygotowań do ślubu, ślubu, wesela i pleneru ślubnego jesteśmy do Państwa dyspozycji. Każdy z nas prowadzi własną działalność gospodarczą, mamy wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej.
Współpracujemy przy projektach ślubnych już od 10 lat. Podczas zleceń nie wchodzimy sobie w drogę, pracujemy na wspólny sukces, pracujemy dla Państwa.
Powierzając nam wykonanie zdjęć i produkcję filmu ślubnego, macie Państwo pewność, że pamiątki z najważniejszego dnia w Waszym życiu będą na najwyższym poziomie technicznym i artystycznym. Zdjęcia i film będą wzajemnym uzupełnieniem a nie powieleniem, będą indywidualnym spojrzeniem na Waszą uroczystość doświadczonych profesjonalistów.
Decydując się na współpracę z nami macie Państwo gwarancję, że podpisujecie umowę z konkretną osobą, znaną Wam z imienia i z nazwiska, która będzie realizowała zlecenie. Możecie zapoznać się z naszą twórczością fotograficzną i filmową na stronie www, Facebooku czy Instagramie. Po podpisaniu umowy – w przypadku pytań – możecie Państwo kierować pytania bezpośrednio do fotografa czy kamerzysty lub zadawać wspólne pytania do obojga.
Przed uroczystością Młoda Para wypełnia ankietę, dotyczącą wszystkich ważnych informacji, istotnych z punku widzenia kamerzysty i fotografa. W ten sposób możemy lepiej przygotować się do zlecenia, a żadna sytuacja nikogo nie zaskoczy.

Przy zamówieniu zdjęć ślubnych i filmu ślubnego z oferty zaprezentowanej poniżej
otrzymujecie Państwo sesję narzeczeńską gratis*

Fotografia ślubna | fotograf: Piotr Nalewajk | portfolio: www.fotoprimo.pl | Kontakt: tel. 787 15 25 76 | skype: fotoprimo |fotoprimo@fotoprimo.pl

Sesja fotograficzna obejmująca:
Zdjęcia w trakcie przygotowań do ślubu | Zdjęcia podczas błogosławieństwa rodziców | Mini sesję przed ceremonią ślubu ze świadkami | Zdjęcia przy limuzynie ślubnej | Zdjęcia w trakcie ceremonii ślubu w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego | Zdjęcia w trakcie przyjęcia weselnego aż do oczepin (do 1:00 w nocy) | Sesję ślubną w plenerze w innym terminie niż dzień ślubu na miejscu, w najbliższej okolicy lub plenrowe sesje wyjazdowe, dalekie i bardzo dalekie, nie tylko 3 godzinne ale całodzienne lub 2-3 dniowe, plenery ślubne w górach, nad morzem i za granicą | Podstawowa ilość zdjęć: 400

Dodatkowe opcje:
Zdjęcia w czasie przygotowania makijażu i fryzury ślubnej
Dodatkowe 100/200/300 zdjęć
Ekskluzywne fotoalbumy w dużym wyborze formatów i rodzajów, również zestawy albumów
Odbitki w dowolnym formacie, penrdrive, ekskluzywne opakowania na pendrive i płyty, opakowania na odbitki
Dodatkowa sesja w plenerze nocą, plenery wyjazdowe: w góry, nad morze i plenery za granicą
Zdjęcia podczas wieczoru kawalerskiego lub/i panieńskiego.
Zdjęcia ślubne podczas poprawin.
Gwarancja profesjonalizmu fotografa i bezpieczeństwo współpracy
Wieloletnie doświadczenie w zakresie fotografii ślubnej i legalnie prowadzona działalność gospodarcza od 2008 roku
Wysoka jakość usług
Zezwolenie kurii biskupiej na fotografowanie ceremonii w kościele
Profesjonalny sprzęt, zapasowy aparat i obiektywy
Kopie zapasowe zdjęć
Partnerska umowa określająca warunki współpracy bez ukrytych kruczków prawnych
Jeśli Wasz ślub odbędzie w styczniu, lutym, marcu lub listopadzie otrzymacie rabat 10% – 20% na całość usługi