Sesja noworodkowa

Najbardziej wyjątkowa sesja fotograficzna na świecie. Najmniejsze, najbardziej wrażliwe i wymagające Modelki i Modele. Najpiękniejsza pamiątka z pierwszych dni na świecie dziecka.

Wyjątkowe fotografie noworodkowe, najpiękniejsza rodzinna pamiątka

Zdjęcia zaledwie kilkudniowych dzieci, najbardziej emocjonalne kadry, najcenniejsze rodzinne wspomnienia. Fotografia noworodkowa to połączenie profesjonalnego warsztatu fotografa, dużego doświadczenia i umiejętności, wrażliwości artystycznej oraz cierpliwości do najmłodszych modeli. Noworodki to najbardziej wymagający modele, tutaj nie ma miejsca na improwizacje. Zdjęcia noworodkowe wykonuję w specjalnie przygotowanym studio fotograficznym, wyposażonym w liczne rekwizyty, ubranka i stylizacje dla dziewczynek i chłopców. Sesje noworodkowe wykonuję od 2008 roku, zrealizowałem już kilkaset sesji, jednak nie ulegam rutynie, bo każde dziecko jest inne. Warto już w czasie ciąży wstępnie zarezerwować termin sesji. Najlepszy czas wykonania zdjęć noworodkowych: pomiędzy 5 a 14 dniem po urodzeniu dziecka.

Najlepsze bydgoskie fotografki specjalizujące się w fotografii noworodkowej, które szczerze polecam:
Marzena Burchardt i Małgorzata Kunek

Moje fotograficzne wspomnienie z sesji noworodkowych w latach 2008 – 2020 – zdjęcia poniżej

Polecam Państwu reportaże fotograficzne podczas Sakramentu Chrztu i Pierwszej Komunii

Galeria i Oferta w Menu – serdecznie zapraszam

artystyczna fotografia noworodkowa bydgoszczzdjęcia noworodków bydgoszczsesja noworodkowa bydgoszczsesja fotograficzna noworodków bydgoszczprofesjonalna fotografia noworodkowa bydgoszcznajlepszy fotograf noworodkowy bydgoszcznajlepszy fotograf noworodków bydgoszczfotografie noworodkowe bydgoszczfotografia noworodkowa w bydgoszczyfotografia noworodkowa bydgoszczbydgoszcz zdjęcia noworodkowebydgoszcz zdjęcia noworodkowbydgoszcz sesja noworodkabydgoszcz fotografie noworodkowebydgoszcz fotografia noworodkowabydgoski fotograf noworodkow