Plenery ślubne i narzeczeńskie

Wyjątkowe miejsca na sesje ślubne i narzeczeńskie w plenerze w województwie kujawsko pomorskim.

Gdzie zorganizować sesję ślubną?

Sesja ślubna na wsi

Zdjęcia na polu w zbożu, w makach, w słonecznikach, w rzepaku, w scenerii snopków siana. Fotografie na polu lawendy, na polu kukurydzy.

Plener ślubny nad wodą

Sesje nad jeziorem, nad rzeką, strumieniem lub kanałem. Na brzegu, na pomoście i oczywiście dla chętnych i odważnych w wodzie. Polecam w szczególności miejscowości: Piecki, Pieczyska, Chmielniki. Okolice Zalewu Koronowskiego i Borów Tucholskich.

Po pierwsze emocje, Wasze emocje. Miejsce pleneru jest tłem do Waszych uczuć i Waszego piękna.

Plener ślubny we wnętrzach

Sesje w pałacach, w hotelach, w restauracjach, muzeach, w filharmonii, w teatrze, w operze, w kinie, w bibliotece, w czytelni. Hotel Bohema, Pałac Ostromecko, Pałac Lubostroń, Pałac Suchary.

Sesja ślubna w pałacowych ogrodach

Pałac Ostromecko, Pałac Lubostroń, Pałac Suchary, Pałac Romantyczny, Pałac Runowo, Pałac Bursztynowy, Hanza Pałac Wellness & SPA. Zamek Bierzgłowski. Zamki w miejscowościach: Golub Dobrzyń, Świecie nad Wisłą, Radzyń Chełmiński, Kruszwica, Grudziądz.

Sesja ślubna w mieście

Sesja ślubna na tle architektury starego miasta. Zdjęcia na Starówce w Toruniu, na Starym mieście miastach: Bydgoszcz, w Grudziądz, Chełmno. Klatki schodowe w starych kamienicach.

Plener ślubny nocą

123445

Industrialne wnętrza

Wyjątkowe wnętrza z klimatem, opuszczone budynki, miejsca trudnodostępnePlener ślubny na lotnisku

123

Plener ślubny nad morzem

Zdjęcia na plaży, na wydmach w , na molo, w wodzie – tak jak lubicie i macie ochotę stworzyć piękne zdjęcia, tak jak Wam energia i spontaniczność podpowiada. Sesja ślubna w Sopocie, w Gdyni Orłowie, w Babich Dołach, w dowolnym miejscu Trójmiasta polskiego wybrzeża, na wydmach w Łebie.

Plener ślubny w górach

123.

Sesja ślubna na Wyspie Młyńskiej

W każdym mieście, każdym miasteczku jest wyjątkowe, urokliwe miejsce, czasami w centrum miasta, czasami gdzieś na uboczu, gdzie można zorganizować sesję ślubną. W Bydgoszczy takim miejscem jest Wyspa Młyńska, która moim zdaniem szczególnie intersująco prezentuje się po zachodzie słońca.

Fotografie ślubne na mostach

Zdjęcia nowych i starych na mostach kolejowych, wiaduktach i pod mostami

Plener ślubny za granicą

123.

Plener ślubny zimą

123.

Sesja ślubna w skansenie

123.

Plener ślubny na sportowo

123.

Sesja ślubna w Pałacu Krowiarki

Klimatyczne miejsca kujawsko pomorskie, plener kujawsko pomorskie, miejsca na zdjęcia plenerowe kujawsko-pomorskie, miejsce na sesję ślubną kujawsko-pomorskie