Rustykalna Sala Stodoła

Wyjątkowa, rustykalna sala stodoła w Bożenkowie. Wyjątkowe miejsce z klimatem - na wesele, spotkanie rodzinne z okazji urodzin, imienin, jubileuszu, chrztu, pierwszej komunii.

Wyjątkowy klimat rustykalnej sali weselnej

Jeśli szukacie sali weselnej w województwie kujawsko pomorskim w stylu rustykalnym – warto przyjrzeć się ofercie Starej Stodoły w Bożenkowie. Wyjątkowy obiekt – położony nad Brdą, blisko natury, niedaleko Zalewu Koronowskiego, zapory wodnej w Tryszczynie – na Instagramie – PiotrNalewajk znajdziecie moje zdjęcia tej okolicy z wysokości, z drona.
Pierwszy obiekt sala biesiadna – drewniana stodoła – przeszklona, surowe wnętrze daje możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza, dekoracji sali oraz kreowania światła na sali i wokół sali. Okrągłe stoły, drewniane filary, deski na podłodze, deski na ścianach, drewniane drzwi, rekwizyty w stylu wiejskim, vintage, boho, staropolskim.
Drugi obiekt sala taneczna drewniana i przeszklona – przestronna – można skakać i podrzucać pana młodego 😊. A jeśli zapytacie mnie o „plusy ujemne” sali stodoła w Bożenkowie – to dwie oddzielne sale – biesiadna i taneczna – dzielą je kilka metrów – jest podgląd na monitorze, a DJ musi ogarniać sytuację na dwóch salach
Przestrzeń stodoły – muzyką, światłem oraz stylizacją „Djską” wypełnił zdolny DJ Matt Gronowski – polecam.
Jeszcze jedna bardzo ważna informacja – jedzenie: apetyczne i ze smakiem, obsługa lokalu wzorowo ogarnięta. Obiekt jest zarządzany przez bydgoski Caritas.

koncerty